Hledáme lidem práci Manpower

Technolog ve strojírenství, dobré platové podmínky

Lokalita Otrokovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do mezinárodní strojírenské firmy s dlouholetou tradicí na českém trhu, hledáme zkušeného Technologa.

Popis pozice:

  • Úzká spolupráce s výrobou na řešení technologických problémů
  • Tvorba technologických postupů, normování výrobních časů a cenových kalkulací
  • Příprava a aktualizace výkresové dokumentace
  • Optimalizace a zefektivňování technologie výroby svěřených produktů
  • Realizace racio projektů s cílem snižování výrobních nákladů, zvyšování produktivity a efektivity výroby

Profil kandidáta:

  • Praxe ve výrobním závodě na pozici technolog min 5 let
  • Znalost tvorby technologických postupů a normování ve výrobě
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Znalost strojírenské technologie, kovových materiálů a jejich vlastností
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Základní znalost AutoCad (Inventor, Mechanical) výhodou
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Logické, analytické a technické myšlení s orientací na detail
  • Zodpovědnost, důslednost, pečlivost

Nabízíme:

  • Dobré platové podmínky, odpovídající zkušenostem
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci ve stabilní a rostoucí společnosti
  • 25 dní dovolené
  • mzdu
  • Přátelský kolektiv a vysokou míru samostatnosti
  • Stravenkový paušál do čisté mzdy 70,- Kč/den
  • Jazykové kurzy
  • Benefitní poukázky
  • Odměny za pracovní výročí
  • Firemní akce
  • a další

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email e-mail přes odpovědní formulář případně mně kontaktujte na telefon zobrazit tel. číslo

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Otrokovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
včerejší
  • Holešov
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 26. března
  • Hluk
  • Comac jobs s.r.o.
  • 26 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. března
  • České Budějovice
  • Mgr. Karolína Pospíšilová
  • 50 000 – 150 000 Kč
Zveřejněno: 20. srpna
  • Praha
  • Mgr. Lucie Šleglová
Zveřejněno: 28. srpna
  • Praha

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., CHLÁDEK požární servis s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Zelinger plast s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Teplo Zlín, a.s., TPC Bohman s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AISE, s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, Randstad HR Solutions s.r.o., DF Partner s. r. o., Grafton Recruitment s.r.o., Skanska a.s., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., MONT-KOVO, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., EVPÚ Defence a.s., SMART VENTURE s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., Hebl Group s.r.o., RPG Recycling, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., KOMA MODULAR s.r.o., Comac jobs s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., LUMA trading s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., RenoServices, s.r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Výzkum a vývoj, Vedoucí servisu

Olomouc, Zlín, Valašské Meziříčí, Slavkov u Brna, Otrokovice, Tečovice, Napajedla, Hulín, Fryšták, Kroměříž, Holešov, Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Slušovice, Luhačovice, Neubuz, Uherský Brod, Vizovice, Hluk, Přerov, Němčice nad Hanou, Troubky, Brankovice, Tovačov

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

AJ akce auto benefit Bor cíle den dokumentace email flexibilní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy mezinárodní místa Most mzdy odměny odpovědnost Office paušál pečlivost plat podmínky postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe samostatnost slaný SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenkový paušál technologie telefon uchazeč vyšší vzdělání znalost životopis CAD cíl české dokument dovolené firemní firmy jazyk kolektiv kontakt kov materiál myšlení náklad národní obor platové podmínky PR problém profi projekt přátelský případ příprava přístup roční řešení stroj strojírenství technické technolog trh tvorba volná pracovní místa výrobní výroby závod zkušenost