Práce v rodinné výrobě — tiskové formy, jedna směna

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Děčín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 Kč
Kontakt Nikola Hlinská, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Hledáte stabilní práci na jednu směnu a s volnými víkendy? Chcete pracovat v menší české rodinné firmě s pohodovým kolektivem? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Jedná se o velmi zajímavou a pestrou práci s využitím moderních zařízení, která je vhodná i pro absolventy. Svou povahou je práce vhodnější spíše pro muže, vyžaduje fyzickou zdatnost. Nástup je možný ihned, a to přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti.

Vaší náplní práce bude:

  • příprava forem pro tisk
  • manipulace s výrobky
  • zastoupení vedoucího provozu (po zaučení)

Nabízíme:

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Firemní parkování
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Zaučení šikovným kolegou

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Schopnost práce na PC

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE