Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Disponent Logistiky (28-32.000 Kč)

Smluvní vztah jiný
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Zajímáte se o logistiku a máte již nějaké zkušenosti? Chce mít rozmanitou práci a kariérně se posouvat? Máte komunikační schopnosti a anglický jazyk Vám nedělá problém? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Těším se na spolupráci!

Hledáme novou tvář na pozici:
DISPONENT LOGISTIKY (28-32.000 KČ)

Náplň práce:

* Správa a zpracování odvolávek
* Komunikace se zákazníky a napříč společností
* Příprava dokumentů pro expedici
* Správa poptávek dopravy
* Správa systému EDI

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ vzdělání (technické výhodou)
* Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok
* Anglický jazyk na úrovni A2/B1
* Znalost skladování, zásobování, obchodu
* Znalost práce na PC (MS Office), K2 - výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* Pružná pracovní doba
* Závodní stravování
* Přátelský kolektiv
* Příspěvek na penzijko
* Multisport karta
* nástup možný ihned

* Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. dubna
  • Modřice
  • MESSENGER a.s.
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 26. dubna
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 480 – 25 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Třinec
  • FORTISSIMO, spol. s r.o.
  • 25 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 9. března

MIKON TOOLS s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., oncomed manufacturing a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Horavia s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., GEM s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., HELICAR a.s., Richter + Frenzel s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., MESSENGER a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., JIVTRANS s.r.o., MODIOS spol. s r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., TAMDA BRNO s.r.o., BONAGRO, a.s., Jiří Podborský

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Slatina, Brno, Tuřany, Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov, Mokrá-Horákov

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ Brno disponent doba hledám IT komunikace místo náplň práce Office práce pracovní pracovní doba práva pružná pracovní doba příspěvek sklad SOU společnost sport správa stravování výkon vzdělání zkušenosti znalost životopis anglický anglický jazyk dokument jazyk karta kolektiv komunikační logistik místo výkonu práce náplň obchod opravy PC PR problém pružná přátelský příprava rok schopnost schopnosti systém technické zákazník závod zkušenost