Práce V Automotive Průmyslu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Prostějov
Firma WOLIP s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Skladník / Skladnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 40.000 Kč

Pro významnou firmu z automotive průmyslu v Prostějově obsazujeme několik specializovaných pozic:

  • seřizovač vstrikolisů – 3 směny
  • seřizovač vstřikolisů – mistr směny – 3 směny
  • nástrojař – 3 směny
  • technik kvality – 1 směna
  • koordinátor elektroúdržby – 1 směna
  • technik elektroúdržby – 3 směny
  • skladník – 3 směny

Náplň práce:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

  • Výměna forem ve vstřikolisech
  • Rozjezdy a uvolňování výroby
  • Běžné/základní opravy
  • Kontrola vyrobených dílů z pohledu kvality v průběhu směny
  • Přidělování práce v rámci svěřeného týmu

NÁSTROJAŘ

  • Údržba a oprava vstřikovacích forem
  • Plánovaná i operativní údržba
  • Kontrola stavu skladovaných náhradních dílů

TECHNIK KVALITY

  • Kontrola výrobního procesu z pohledu kvality
  • Přijímání nápravných opatření v případě odchylek
  • Zodpovědnost za analýzu a řešení reklamací
  • Součástí práce je i administrativa a zaškolování kolegů na aktuální kritéria kvality

KOORDINÁTOR ELEKTROÚDRŽBY

  • Organizace a přidělování úkolů v rámci týmu údržbářů v oblastech provádění oprav strojů a v rámci preventivní údržby
  • Vytváření plánů preventivní údržby strojů a zařízení
  • Zajišťování náhradních dílů u dodavatelů
  • Koordinace externích dodavatelů v otázkách údržby

TECHNIK ELEKTROÚDRŽBY

  • Provádění oprav strojů, montážních stanic a dalších zařízení
  • Preventivní údržba strojů a zařízení
  • Zajištění náhradních dílů
  • Podpora externím dodavatelům v otázkách údržby

Co od Vás očekáváme:

  • odpovídající praxi či vzdělání v oboru
  • chuť pracovat
  • zájem o kariérní posun

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní mzda dle zkušeností a vzdělání
  • stravenky v hodnotě 130,- Kč (55% přispívá zaměstnavatel)
  • měsíční flexipasy v hodnotě 500,- Kč
  • roční flexipasy v hodnotě 1000,- Kč
  • hrazené firemní akce
  • autobusová doprava do zaměstnání (linka Prostějov a Přerov)
  • varibilní složka 500,- Kč/měsíc (vyplácena 1x ročně, kumulativně, dle zaměstnancovy docházky)
  • příplatky (5% odpolední, 10% noční, 50% víkend, 25% přesčas, 100% státní svátek)
  • možnost nadpracovat si hodiny a čerpat je v průběhu kalendářního roku ve formě náhradního volna
  • smlouva na dobu určitou (1 rok), zkušební doba 3 měsíce
  • HPP

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Prostějov
  • Lead - HR Services s.r.o.
  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Olomouc
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Malá Strana, Praha
  • McDonald's
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 14. března
  • Ostrava
  • Erika Sirotová
  • 21 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 4. dubna

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, ManpowerGroup s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Skanska a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Česká pošta, s.p., Lead - HR Services s.r.o., GALVA TRANS, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Pekařství M a M, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Šmídl s.r.o., Logmax s.r.o., VODICA, s.r.o., AGROP NOVA a.s., MedicProgress, a.s., DDOR spol. s r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., Manuvia Pardubice, CERCLING CORP s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Bergasto a.s., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa železnic, státní organizace, Košík.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Olomouc, Litovel, Úsobrno, Prostějov, Celá ČR, Klenovice na Hané, Ptení, Hněvotín, Věrovany, Tovačov, Němčice nad Hanou

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

administrativa AJ akce aktuální auto Bor dění doba elektro event hodiny HR IT kvality linka měsíc mistr možnost mzda náplň práce odpovědnost pec plán plat podpora práce Prostějov Přerov přesčas příplatky reklama řízení sklad směny smlouva SOU státní svátek stravenky svátek technik víkend vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkušební doba díl doprava externí firemní kariérní kontrola koordinace kov měsíční na dobu na dobu určitou náplň nástroj oblast obor oprava opravy organizace PR proces průmysl případ roční rok řešení směna součást stav stroj tým údržba úkol volna výměna výrobní výroby zájem zkušební zkušenost