Obsluha CNC strojů a montáž se mzdou až 26 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Protivín
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 19.100 – 26.000 Kč

Dobře finančně ohodnocená práce s ubytování zdarma a dovolenou navíc. Hledáme manuálně zručné zájemce na jednoduchou obsluhu cnc strojů a montáž. Jedná se o zakázkovou výrobu, práce je zajímavá a různorodá.

Náplň práce:

  • ruční montáž převodovek dle návodky
  • montáž různých komponentů
  • obsluha stroje vyrábějící náhradní díly pro motocykly a zemědělské stroje

Nabízíme:

  • základní mzda celkem 19 100 – 26 000 Kč /měsíčně
  • prémie za docházku 2 500 Kč/měsíčně
  • odměny za práci v sobotu 1000 Kč/měsíčně
  • 25 dní dovolené
  • ubytování zdarma
  • po 3 měsících navýšení mzdy o 1 000 Kč
  • stravování zajištěné v podnikové jídelně

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • technická zdatnost
  • orientace v jednoduchých výkresech
  • ochotu pracovat ve směnném provoze

Máte zájem o tuto nabídku?