Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC, mzda 24 000 Kč

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu do zavedené Jihlavské společnosti zabývající se výrobou leteckých součástí.

Popis pozice:

Jedná se o práci v třísměnném provozu na osmihodinové směny. Hlavní náplní práce je obrábění přesných dílců v systému Haidenhain, průběžné měření parametrů, vícestrojová obsluha

Profil kandidáta:

vzdělání SOU nebo ÚSO v oboru
praxe na CNC výhodou
orientace v technické dokumentaci
aktivní přístup k práci
samostatnost
spolehlivost
pečlivost

Nabízíme:

nadprůměrné mzdové ohodnocení
široký systém benefitů
stabilita
práci v moderním prostředí
příjemný kolektiv
možnost kariérního růstu

  • Prostějov
  • mpp mens production prostejov s.r.o.
  • 13 500 – 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Ostravice
  • Simon Patrick William Guest
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Staré Město, Frýdek-Místek
  • EQ CZECH INVEST s.r.o.
  • 12 200 – 25 000 Kč
  • Dukovany
  • ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Dukovany
  • 25 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

AJ benefit Bor den hlavní hodnocení IT kandidát měření Most možnost mzda náplň práce nové ohodnocení pečlivost pozice práce pracovní pracovní poměr praxe prostředí průměrné růst samostatnost směny SOU společnost společnosti vzdělání díl dokument kariérní kolektiv možnost kariérního růstu mzdové nabízíme práci náplň obor obsluha poměr PR profi příjemný přístup rok součást stav stroj systém technické