Obsluha CNC stroje - mzda až 50 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma HYDROJET s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 30.000 – 50.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme společnost s rodinnou atmosférou, která se zabývá řezáním vodním paprskem a hledáme posilu do našeho malého příjemného kolektivu. Vše o nás se dozvíte na: www.hydrojet.cz

Co Vás čeká

  • Obrábění dílů podle výkresové dokumentace
  • Obsluha VZV (platný průkaz výhodou, případně zajistíme)
  • Zakládání materiálu do CNC stroje
  • Mechanické a zámečnické práce
  • Broušení a úprava povrchů
  • Rozvoz výrobků zákazníkům
  • Výhodou je znalost CAD programu a schopnost programování CNC stroje (není podmínkou)

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz, pracovní doba dle dohody, volné víkendy
  • Místo výkonu práce Králova Lhota
  • Finanční ohodnocení dle pracovních zkušeností 30 000 – 50 000 Kč

Požadujme

  • Řidičský průkaz sk. B
  • pečlivost, zodpovědnost a chuť pracovat

Těšíme se na Vás