Práce: Práce ve skladu - zkrácený úvazek - až 170 Kč/h #OVmke

lokalita: Praha zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Hledáte zajímavou a fajn práci, kam nemusíte chodit denně? V tom případě máme pro Vás nabídku! Pro našeho významného klienta hledáme posily do skladu s elektronikou. Pracovní dny i směny si můžete naplánovat Vy, pouze požadujeme docházku minimálně 4× týdně. Vybrat si můžete mezi 8,5 hod. směnou nebo 9,5 hodinovou směnou, půlhodinová pauza na oběd je plně hrazena.

Práce je svou fyzickou náročností vhodnější spíše pro muže.

Místo výkonu práce je v Říčanech u Prahy (bezproblémová dopravní dostupnost z metra Háje – cesta trvá cca 20 minut).

Nabízíme:

  • základní mzda 150 Kč/hod + bonusová složka až 20 Kč/hod
  • příjemné pracovní prostředí
  • pravidelnou výplatu
  • možnost vyplácení záloh
  • možnost volby směn
  • káva, voda, čaj na pracovišti zdarma
  • dotované stravování
  • směna 8,5 hod nebo 9,5 hod (půlhodinová pauza na oběd je plně hrazena)

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • pravidelnou docházku
  • věk min. 18 let
  • docházka min. 4× týdně

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Mzda

25.000 – 32.000 Kč

Kontaktní osoba

Konzultantka pobočky Kačerov

Telefon

775 587 011

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist