Hledáme lidem práci Manpower

Specialista pro komunikaci v Ml. Boleslavi

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných lidí pro Škoda Auto v ManpowerGroup!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur! U nás Vás čeká velmi různorodá práce, při které budete v neustálé komunikaci s našimi klienty, subdodavateli, interními odděleními ale i zaměstnanci a úřady.

Baví Vás náročné výzvy, každodenní osobní, telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho přátelského týmu hledáme šikovného/nou parťáka/čku s vlastním názorem, který/á chce propojit zkušenosti v oblasti náboru, administrativy i zkušenosti se získáváním nového businessu. Posílíte naše řady od 1.8.2019?

Pošlete nám životopis s fotografií a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - získáte další cenné zkušenosti a můžete zúročit vaše dosavadní znalosti. Čeká vás skvělý tým, kancelář v centru Mladé Boleslavi, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Vaší denní činností bude:

- samostatné rozhodování, předávání informací na subdodavatele, zastřešení celkové komunikace s klientem
- hledání vhodných kandidátů z různých zdrojů (inzerce, interní databáze atd.)
- zodpovědnost za náborový proces
- spolupráce se ŠA a dalšími našimi klienty
- vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce v oblasti MB
- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a zaměstnanci
- příprava smluv, reportů, participace při fakturaci atd.

Profil kandidáta:

Kdo jste?

- akční, energická a dravá osobnost s obchodním duchem
- máte již předchozí zkušenosti z různých jednání, zkušenosti s vyjednáváním podmínek, komunikaci s úřady
- nevadí vám pečlivost při administrativě, ale ani ruch živé pobočky
- nebojíte se řídit auto, ani mluvit anglicky
- vaším koníčkem je komunikace a neodradí vás první nezdar
- máte zkušenosti z velké či nadnárodní firmy
- můžete pracovat na full time

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout my vám?

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti
- radost z úspěchu i vydělaných peněz
- řadu benefitů - týden dovolené navíc, 2 sick day, možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, 80 Kč stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
- práci v centru Mladé Boleslavi
- propracovaný systém zaškolení a následné pravidelné vzdělávání
- zapojení do sportovních i kulturních akcí v rámci týmu
- nástup 1.8. 2019

Slibujeme, že s námi se rozhodně nudit nebudete!

  • Rakovník
  • Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. července
  • Žamberk
  • Albertinum, odborný léčebný ústav,…
  • 22 800 – 34 320 Kč
  • Ostrov, Ústí nad Orlicí
  • Milan Balcar
  • od 20 000 Kč
  • Břestek
  • BAZ Company s.r.o.
  • 13 500 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Vysoké Mýto
  • KVINTAS s.r.o.
  • od 130 Kč / hod

DISPONERO s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HR Direct s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka logistiky, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka

Mladá Boleslav, Turnov, Nymburk

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

anglicky asertivní auto benefit benefity Boleslav Bor business činnost data den dopis EU fotograf hledám home office interní inzerce IT kancelář kandidát komunikace kurz kurzy mobil Most motivační dopis možnost nábor náplň práce nové obchodní odpovědnost Office pec pečlivost pobočky pozice práce pracovní sick day SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce sport stravenky školení teambuilding telefon týden týden dovolené navíc úřad vhodný vyjednávání vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost znalosti životopis agent cafeterie dar databáze díl doby dovolené firmy foto jednání kontakt kov kulturní list motivační náborový náplň národní navíc obchod oblast oblasti oddělení osobní osobnost personální PR pracovní doby proces profi přátelská přátelské příležitost příprava report řešení systém trh tým zaměstnanci zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdroj zkušenost