Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce v novém závodě v Chomutově-2 směny, 23.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro známou společnost se zaměřením na oblast automotive sídlící v průmyslové zóně Spořice u Chomutova, hledáme šikovné a zručné kandidáty na kompletaci a montáž dílů autosedaček. Jedná se o práci ve dvousměnném provozu. Vzdělání ani praxe není potřeba - vše Vás během úvodního školení naučíme! Nabízíme zajímavé výkonnostní prémie, 13. plat, dotované stravování a také týden dovolené navíc! Jak pro uchazeče z Chomutova, tak i ze vzdálenějších míst (Kadaň, Klášterec nad Ohří, Most, Litvínov, Jirkov) máme zajištěnou svozovou dopravu! Směnnost: dvousměnný provoz (6-14h, 14-22h) Nástup: únor 2018 Nabízíme: - stabilní dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr - základní mzda až 23.000 Kč/měs. (odpovídá 105 Kč/hod. + měsíční odměny až 4.000 Kč s možností pravidelného růstu dle Vaší šikovnosti a výkonnosti) - navíc 13. plat - pracoviště přímo v Chomutově - dotovaná firemní svozová doprava - bonusy za pracovní a životní výročí - jeden týden dovolené navíc (celkem 25 dní) DALŠÍ VÝHODY: - pravidelné zhodnocování a navrhování zaměstnanců na navýšení základní mzdy - odměny za poskytnuté zlepšovací návrhy - možnost stravování v areálu společnosti v kantýně a v jídelně – obědy dotovány firmou - možnost využívání dotované firemní svozové dopravy po Jirkově a Chomutově - dotovanou svozovou dopravu také z Teplic, Mostu, Litvínova, Klášterce nad Ohří, Kadaně, Jirkova - možnost dobrovolných přesčasů - proplacení nákladů na vstupní lékařskou prohlídku - zvýhodněné vstupenky v rámci rehabilitačního programu Požadujeme: - manuální zručnost, pečlivost - spolehlivost, pracovitost

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
včerejší
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší
  • České Budějovice
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • 85 Kč / hod
Zveřejněno: 17. ledna
  • Libeň, Praha
  • ČEKOV s.r.o.
  • 120 – 130 Kč / hod
  • Špindlerův Mlýn
  • 1. Hotrest s.r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
  • Stodůlky, Praha
  • APOLD SECURITY s.r.o.
  • 12 200 – 14 000 Kč
  • Lipník nad Bečvou
  • MetalPlast Lipník n. B. a.s.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Plazy
  • DOBA a.s.
  • od 130 Kč / hod
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Forman Adamec a.s.
  • od 14 900 Kč
  • Třeboradice, Praha
  • Golem,spol. s r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • 15 750 – 20 000 Kč
  • Šumperk
  • Nemocnice Šumperk a.s.
  • od 17 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Human-Res s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litvínov, Chomutov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Postoloprty, Louny, Jeníkov, okres Teplice

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

AJ auto bonus bonusy daň den hlavní hledám Chomutov IT Jirkov Kadaň kandidát Klášterec Klášterec nad Ohří Litvínov měření Most možnost mzda mzdy nad Ohří náplň práce nové odměny pečlivost plat práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe přesčas růst směny společnost společnosti stabilní stravování školení týden týden dovolené navíc Týn uchazeč výkon vzdělání zaměstnanců Zruč areál daně díl dobro doprava dovolené firemní kov lékař měsíční náklad náplň navíc oblast oprava opravy placení poměr PR prémie program průmysl průmyslové výkonnost výše závod životní