Brusič na 3 směny - vhodné i pro absolventy

Lokalita Kroměříž
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Brusiče. Jedná se o práci v třísměnném provozu (8 hod. směny). Uvítáme i absolventy strojírenských oborů nebo zkušené pracovníky s obsluhou obráběcích center.

Popis pozice:

  • obsluha brousicí stroje a práce nutné při broušení strojírenských dílců
  • nastavování parametrů broušení

Profil kandidáta:

  • zkušenosti ze strojírenské výroby, vítame i absolventy strojírenského oboru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe s měřidly
  • ochota pracovat ve 3 směnném provoze

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení až 30 000 Kč/měsíc
  • za každý odpracovaný den dostanete stravenku s příspěvkem zaměstnavatele
  • půlroční a roční prémie
  • teplý oběd ve firemní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní spoření
  • řada dalších benefitů

Máte zájem o tuto nabídku?