Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby

Lokalita Vamberk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rok 2019 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Mistra výroby do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.

Popis pozice:

Co Vás čeká?

- organizace práce ve svěřeném výrobním úseku

- komunikace a vedení operátorů, spolupráce s vedoucím výroby

- řešení provozních problémů a motivace operátorů – odměňování pracovníků

- zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů, zajištění bezpečnosti práce

Profil kandidáta:

Předpoklady vhodného kandidáta

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru

- znalost AJ, ruského nebo ukrajinského jazyka je velkou výhodou

- zkušenost na pozici podobného rázu

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- pracovní doba PO - Pá- standardní pracovní doba

- týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

- odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

- kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby, profesní růst a další vzdělávání

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. prosince
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 16. prosince
  • Praha
  • TORO TRANS s.r.o.
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • KE Ostrov - Elektrik s.r.o.
Zveřejněno: 24. října
  • Plzeň
  • Pavel Biriuc
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Litvínov
  • METAL-WIN SE
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Nové Město na Moravě
  • VM CAR CZECH, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. srpna
  • Havlíčkův Brod
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
Zveřejněno: 18. prosince
  • Nejdek
  • VLNAP a.s.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Mikulášovice
  • Mikov s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Veselí nad Lužnicí
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 16. ledna
  • Teplice
  • Trivium Packaging Czech Republic s.r.o.
  • od 170 Kč / hod
Zveřejněno: 21. července
  • České Budějovice
Zveřejněno: 27. ledna
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • 19 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Tábor
  • Pavel Šteker
  • 150 – 200 Kč / hod
Zveřejněno: 29. března
  • Milevsko
  • MEKU s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Bělušice, Most
  • KAWE manufacture Czech s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Horní Cerekev
  • Beskyd Fryčovice, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Plandry
  • STAALBOEK s.r.o.
  • Hustopeče
  • SIGNUM spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Benešov
  • PINKO a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Hloubětín, Praha
  • VEDUKOM, sociální družstvo, v likvidaci
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 5. října
  • Písek
  • Kateřina Sazmová
  • 17 970 – 20 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Trainee program – první práce pro absolventy

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ auto bezpečnost den doba dodržování hledám hodnocení IT kandidát komunikace kraj kurz kurzy mistr motivace náplň práce NDA nové odměňování odměny odpovědnost ohodnocení operátor postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovník prostředí růst společnost společnosti spolupráce stravování tarif telefon týden týden dovolené navíc vedení vedoucí vhodné vzdělání vzdělávání znalost anglické dar doby dovolené finanční jazyk náplň navíc organizace PR pracovní doby problém profesní profi předpoklad příležitost rok řešení standard technické technolog výrobní výroby závod zkušenost životní