Hledáme lidem práci Manpower

Plánovač výroby s AJ

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máme pro Vás skvělou příležitost účastnit se rozvoje úspěšné mezinárodní společnosti ve východních Čechách zabývající se návrhem, vývojem a výrobou produktů, bez kterých se neobejde žádný průmysl. Společnost se zabývá obalovým materiálem a hledá posilu na pozici Plánovače výroby a nákupu

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

Co Vás čeká?

- na starosti budete mít plánování výroby a nákupu materiálu, příprava kapacitních plánů,

- mezi vaše další úkoly bude patřit kontrola KPI, tvoření kapacitního plánu

- komunikace napříč odděleními (obchodní oddělení, zákaznický servis...)

- lokální podpora procesu plánování (příprava výroby, kmenová data, řízení výrobních kooperací)

- sledování a vyhodnocení změn odvolávek v návaznosti na výrobní plán a kapacit závodu

- práce v excelu, reporting nadřízenému

Profil kandidáta:

- aktivní znalost anglického jazyka - komunikovat budete slovem i písmem

- zkušenosti s plánováním výroby

- analytické myšlení

- dobrá znalost excelu

Nabízíme:

- těšit se můžete na individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- možnost osobního rozvoje ve stabilní mezinárodní společnosti

- flexibilní pracovní doba

  • České Budějovice
  • Číšník - Servírka
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. října
  • Jindřichův Hradec
  • Manpower
Zveřejněno: 19. října

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Trainee program – první práce pro absolventy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ data doba flexibilní hodnocení IT kandidát komunikace mezinárodní místo možnost náplň práce nová obchodní ohodnocení Pardubice plán plánování podpora pozice práce pracovní pracovní doba reporting rozvoj řízení sledování společnost společnosti stabilní stravenky výkon zkušenosti znalost anglické dovolené finanční jazyk kontrola kov materiál místo výkonu práce myšlení nadřízené náplň národní obchod oddělení osobní PR proces profi průmysl příležitost příprava report servis úkol úkoly výrobní výroby zákaznický servis závod zkušenost