Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

OBRÁBĚČ KOVŮ – FRÉZAŘ (25 - 35.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte praxi jako obráběč kovů a rád byste uplatnil své nabyté zkušensoti a to za náležitou odměnu? Nebo jste absolvent a rád byste cenné zkušenosti získal? Pošlete svůj životopis a my se ozveme a vše s Vámi probereme.
Hledá se:

OBRÁBĚČ KOVŮ – FRÉZAŘ (25 – 35.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Seřizování a obsluha obráběcích strojů
  • Frézování dílců na konvenčních frézkách dle výkresové dokumentace
  • Údržba nářadí a výrobního zařízení
  • Kontrola kvality
  • Měření obrobených kusů

Požadujeme:

  • Znalost programování – řídící systém HEIDENHAIN426 / frézka FNG 40CNC
  • vyučení v oboru strojírenství
  • čtení výkresové dokumentace
  • znalost obrábění na konvenční frézce
  • praxe výhodou
  • samostatnost, preciznost
  • zaškolíme pod odborným vedením

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Služební telefon
  • Příspěvek na obědy
  • Flexi Pass 1.000 Kč
  • Místo výkonu práce: okres Hodonín

  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 22 600 – 26 600 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 17. dubna
  • Břeclav
  • Walstead Moraviapress s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
včerejší
  • Břeclav
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. října
  • České Budějovice
  • STAVOPRO s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Bučovice
  • PFNonwovens Czech s.r.o.
  • 23 800 – 25 900 Kč
  • Brno
  • I-Pack service, s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Brno
  • ČINEX stavební činnost, spol. s r.o.
Zveřejněno: 12. ledna

Pokorny industries s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Walstead Moraviapress s.r.o., INCOT PLASTIC s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., ROSSO STEEL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Čalouník / Čalounice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Vedoucí servisu, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Hodonín, Strážnice, Čejč, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Zaječí

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

absolvent Bor den dokumentace Hodonín IT kvality Luže měření místo Most náplň práce plat práce pracovní praxe příspěvek řízení samostatnost služební telefon vedení výkon vyučení v oboru zkušenosti znalost životopis díl dokument dovolené kontrola kov místo výkonu práce náplň obor obsluha odbor odborný okres PR pracovní náplň program stroj strojírenství systém výrobní vyučení zkušenost