Projektant/ka pozemních staveb

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita České Budějovice
Firma STAVOPRO s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 26.000 – 40.000 Kč
Kontakt Dagmar Tůmová, zobrazit tel. číslo

Hledáme pracovníka/ci na pozici:** Projektant/ka pozemních staveb**

Firma:

  • STAVOPRO s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště:

  • Nemanická 440/14, České Budějovice – České Budějovice 3 Ukázat mapu

Pracovní poměr:

  • práce na plný úvazek

Smluvní vztah:

  • pracovní smlouva (na rok, poté na neurčito)

Vzdělání:

  • středoškolské/vyšší odborné/vysokoškolské/univerzitní

Koho hledáme:

Do svého týmu hledáme zaměstnance na pozici projektant/ka pozemních staveb. Preferujeme uchazeče s praxí v oboru na pozici samostatný projektant/ka pozemních staveb. Praxe nemusí být nutně podmínkou pro přijetí – stačí když nám ukážete, že máte zájem, chcete se učit novým věcem a Vaším cílem bude se stát samostatným projektantem. My vám poskytneme veškeré zázemí k tomu, aby se tak stalo.

Požadavky:

  • AutoCAD – narýsování projektu pro stavební povolení; projekt pro realizaci stavby
  • Revit – výhodou, nikoli podmínkou
  • Zkušenost s tvorbou vizualizací a studií.
  • Microsoft Office – tvorba tabulek se vzorci.
  • Vlastník řidičského průkazu sk. B

Náplň práce:

  • Samostatné projektování pozemních staveb – zakázky do rozsahu cca 100 mil – převážně na Českobudějovicku.
  • Zaměřování a následné narýsování objektů určených k rekonstrukci.
  • Aktivní podílení na navrhování dispozic různorodých staveb ať už stávajících či nových.

Nabízíme:

  • Mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, sick days
  • Finanční ohodnocení: nástupní plat 26.000 Kč – 40.000 Kč dle splnění kvalifikačních předpokladů a dle zkušeností.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Nástup ihned

Pokud si myslíte, že právě Vy jste vhodným kandidátem na tuto pozici, zašlete nám, svůj profesní životopis na email e-mail přes odpovědní formulář nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle: zobrazit tel. číslo.

Máte zájem o tuto nabídku?