Hledáme lidem práci Manpower

Technik v servisním centru - vhodné i pro absolventy

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pokud vás zajímá elektronika, jste čerstvý absolvent nebo máte dlouholeté zkušenosti v oboru elektro, a navíc hledáte práci pouze na ranní směnu, hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • Diagnostika desek plošných spojů pomocí multimetru, osciloskopu
  • Opravy a testování desek plošných spojů u notebooků
  • Pájení SMD a THT komponentů
  • Vedení systémové dokumentace spojené s procesem oprav
  • Pravidelná inventarizace materiálu
  • Spolupráce s operátory

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost, pečlivost, zájem o elektroniku
  • Orientace v elektrotechnických schématech a komponentech
  • Dobrá znalost PC (zejména hardware)
  • Výhodou (NE podmínkou) je, pokud máte zkušenosti s pájením a s opravami elektronických zařízení

Nabízíme:

  • Flexibilní začátek pracovní doby - můžete si vybrat, na kolikátou přijdete do práce v rámci prvních 30 minut (např. v rozmezí 6:00-6:30)
  • Nástupní bonus ve výši 40 000 Kč (po odpracování 6 měsíců)
  • 25 dní dovolené
  • Po zkušební době 1 den sick day
  • Měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu - můžete využít při sportu, na relax, v lékárně apod.
  • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč/den
  • Kantýna, ve které připravujeme snídaně i obědy
  • Firemní školku pro děti ve věku 1 do 7 let za 2000 Kč měsíčně
  • Firemní posilovnu, skupinové lekce jógy
  • A spoustu dalšího!

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email e-mail přes odpovědní formulář, telefonicky  zobrazit tel. číslo nebo stiskněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • České Budějovice
  • lulus bowl s.r.o.
  • od 19 700 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 15. září
  • APRO STORE s.r.o.
  • od 24 000 Kč

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

absolvent AJ benefit bonus Bor den dokumentace elektro email flexibilní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát měsíc místa nové operátor paušál pečlivost postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek řízení sick day SOU společnost společnosti spolupráce sport stravenkový paušál technik telefon Týn uchazeč vedení vhodné vyšší zkušenosti znalost Zruč daně doby dokument dovolené elektronika firemní kontakt kov materiál měsíční navíc obor oprava opravy PC pomoc PR pracovní doby proces profi případ přístup servis systém technický test volná pracovní místa zájem zkušební zkušenost