Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč/zámečník - pouze ranní směny!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

 Do Ostravské firmy hledáme kandidáty na pozici svářeč. Pokud máte zájem pracovat v této oblasti, máte za sebou zkušenosti nebo výuční list v této oblasti a cítíte, že je pro vás čas na novou pracovní výzvu. Neváhejte nám zaslat váš životopis a připojit se do týmu zručných odborníků.

Popis pozice:

  • Jednoduché po zaučení obrábění kovů (frézování, vrtání otvorů)
  • Obsluha stroje a kontrola výrobku
  • Údržba stroje
  • Zaznamenávání prováděných činností

Profil kandidáta:

  • Vyučen
  • Základní zkoušky na svařování CO2
  • Znalost pálení na tvrdo a na měkko
  • Čtení z výkresové dokumentace
  • Svařovací zkoušky TIG

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Příspěvek na stravné zajištěný zaměstnavatelem
  • Zajištění penzijního a životního pojištění
  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro vás i vaše známé
  • Předplacené karty pro volný čas
  • Možnost využití Cafeterie
  • Zajištěné parkování v areálu
  • Docházkový bonus

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Ostrava
  • od 23 400 Kč
  • Ostrava
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP - Jacina, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 17. května

Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o., SEVAL spol.s r.o., SPS metal s.r.o., Dookan Technologies s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ bonus Bor činnost dokumentace hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát místa mobil možnost ohodnocení operátor parkování pojištění postup pozice pracovní pracovní místa příspěvek směny SOU společnost společnosti stravné svařování tarif uchazeč vyšší zámečník zaměstnavatel zkušenosti znalost Zruč životopis areál cafeterie dokument finanční firmy karty kontrola kov list mobilní oblast oblasti obsluha odbor penzijní placené PR profi případ přístup stroj tým volná pracovní místa zájem zkoušky zkušenost životní