Provozní elektrikář - Hradec Králové

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 30.000 – 35.000 Kč
Kontakt Abzakovo - Hradec Králové 2, zobrazit tel. číslo

Provozní elektrikář – Hradec Králové

Jsi spolehlivý pracant, kabely a práce s nimi jsou tvůj každodenní chléb? Rád věci opravuješ a dáváš do chodu? Chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v českém podniku se světovým přesahem a dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Tebe!
Sháníme totiž kolegu na pozici Provozního elektrikáře do našeho podniku v Hradci Králové!
Nástup ihned!
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Náplň práce:

  • pravidelná údržba strojů
  • opravy el. rázu
  • oprava strojů

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • praxe v oboru nutností
  • pracovitost
  • manuální zručnost
  • chuť se učit novým věcem
  • čistý TR
  • vyučení v oboru elektrikář nebo příbuzném oboru
  • platné oprávnění dle §6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s tradicí
  • mzda: 30.000,– až 35.000,– Kč měsíčně
  • Jednosměnný provoz (6–14 h.)
  • možnost stravování v závodní jídelně
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist