Hledáme lidem práci Manpower

Montážní pracovník do stavební společnosti

Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do stavební společnosti v Ústí nad Labem hledáme šikovného montážního dělníka, který se bude zabývat zateplováním fasád, střech a bude provádět montážní práce na stavbě.

Popis pozice:

- montáže na stavbě

- zateplování fasád

- stavební doplňkové práce

- úklid pracoviště

Profil kandidáta:

- minimálně výuční list v technickém / stavebním oboru

- zkušenost na obdobné pozici výhodou

- spolehlivost a manuální zručnost

- ochota učit se nové věci

- ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

- fixní mzda

- bonusy dle odvedené práce

- práce pouze na ranní směnu

- příspěvek na stravování

- 13. mzda

- další bonusy

  • Rakousko
  • Diana Šmídová, Ondřej Severin
  • 2 000 – 2 200 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. února
  • Rakousko
  • 1 800 – 2 100 €
  • Vodňany
  • Manpower
Zveřejněno: 26. února
  • Žďár nad Sázavou
  • Manpower

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

bonus bonusy Bor dělník den hledám IT kandidát mzda nad Labem náplň práce nové pozice práce pracoviště pracovní pracovník příspěvek společnost společnosti stravování Ústí nad Labem Zruč kov list náplň obor PR profi stav stavební technické zkušenost