Práce: Pekař

lokalita: Rakousko zadavatel: winjobs s.r.o. Odpovědět na inzerát

‼️ Hledáme PEKAŘE do města Markgrafneusiedl nedaleko Vídeně a slovenských hranic ‼️

VHODNÉ PRO PENDLERY

Náplň práce:

  • jde o práci ve výrobě
  • mísení surovin, zpracovávání těsta, vaření
  • kontrola kvality
  • udržování pořádku a čistoty na pracovišti
  • zaškolení a vedení asi 30 zaměstnanců

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek (40 hodin týdně)
  • čtyřsměnný provoz
  • minimální měsiční mzda 2 022 Euro/hrubého

Požadujeme:

  • kvalifikované pekaře, cukráře nebo kuchaře s dlouholetou praxí
  • znalost německého jazyka (mluvená i psaná podoba)
  • dodržování hygienických předpisů
  • organizační dovednosti
  • řidičský průkaz B + vlastní vozidlo výhodou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Rakousko

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

1.650 – 1.700 €

Kontaktní osoba

Simona Harazímová

Telefon

777455607

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist