Hledáme lidem práci Manpower

Procesní inženýr

Lokalita Rychnov nad Kněžnou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme člověka, který se nebojí pracovat v odlišném kulturním prostředí mezinárodní výrobní společnosti a jeho vášní jsou procesy v automotive. Z důvodu rozšíření se hledá nový parťák na pozici Procesního inženýra.

Místo výkonu práce: Lipovka (Rychnov nad Kněžnou)

Popis pozice:

- na starosti budete mít výrobní procesy v závodě, zajistíte praktickou podporu k zavedení nových procesů
- neustálá optimalizace a zlepšování těchto procesů
- spolupracovat budete s produktovým inženýrem při vývoji nových produktů
- budete se podílet na zavádění nových projektů do výroby
- čeká na Vás reporting výroby montážních linek
- rozpoznání nebezpečí v procesu výroby se zaměřením na eliminaci ztrát

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- komunikativní angličtina slovem i písmem
- zkušenosti z obdobné pozice
- schopnost analyticky řešit problémy, samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme:

- lukrativní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- širokou škálu firemních benefitů – 13. a 14. plat, možný příspěvek na dopravu, závodní stravování
- zázemí moderní společnosti

  • Rakousko
  • Diana Šmídová, Ondřej Severin
  • 1 800 – 2 100 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. února
  • Rakousko
  • 2 000 – 2 200 €
  • Vodňany
  • Manpower
Zveřejněno: 26. února
  • Žďár nad Sázavou
  • Manpower

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

AJ angličtina auto benefit den dění EU hledám inženýr IT kandidát měření mezinárodní místo Most nad Kněžnou náplň práce OZP plat pozice práce procesy prostředí příspěvek reporting Rychnov Rychnov nad Kněžnou samostatnost SOU společnost společnosti stravování vedení výkon vzdělání zaměstnání zkušenosti bezpečí díl dovolené firemní kulturní místo výkonu práce náplň národní PR problém proces procesů produktový profi projekt přístup report rok schopnost technické výrobní výroby závod zkušenost