Volné místo ve firmě NEW YORKER CZ, s.r.o.

Skladník - NewYorker

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma NEW YORKER CZ, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

NEW YORKER CZ, s.r.o.

Jako úspěšná společnost s módou pro mladé je NEW YORKER po celém světě zastoupen se svými 1000 obchody ve více než 40 zemích a neustále roste. S více než přes 18 000 zaměstnanců budeme vždy držet krok s dobou a klást důraz na přátelské jednání.

Díky naší vášni pro módu, spontánnosti a rychlosti se nám daří být nedílnou součástí módního světa již více než 40 let.

Staň se součástí našeho týmu!

Co od Vás očekáváme:

Významná mezinárodní společnost v oblasti módy, která má přes 1 000 prodejen ve více než 39 zemích světa, hledá nového kolegu do svého týmu v Galerii Vaňkovka na pozici:

SKLADNÍK

Náplň práce:

  • Starost o zboží a celkový chod skladu
  • Kontrola zásob zboží
  • Zpracování dodávek
  • Doplňování a příjem zboží
  • Zabezpečení a označování zboží
  • Pomoc při inventurách
  • Provádění pomocných prací (např. likvidace obalů a odpadů)

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování
  • Fyzická zdatnost a vysoká pracovní výkonnost
  • Smysl pro pořádek
  • Schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu
  • Ochotnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Běžná znalost práce na PC, MS Office
  • Praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • Možnost nástupu ideálně 22. 1. 2018

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Pracovní dobu po – pá, 7:00 – 15:30
  • Motivující systém ohodnocení a zaměstnanecké výhody (stravenky, 13. plat, dovolená navíc)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis.
Těšíme se na Vaše odpovědi!

  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • ENERG-SERVIS a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 24. dubna
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP - Jacina, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • od 21 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • PONAST spol. s r. o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
  • Dejvice, Praha
  • GR - Kaiser s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Ostrava
  • Zandr Entere Company Services s.r.o.
  • 16 000 – 30 000 Kč
  • Kadaň
  • LUXES s.r.o.
  • od 17 500 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Blansko
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • 66 – 80 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Vodňany
  • Prch-Qrest z.ú.
  • od 25 000 Kč

Cotton-MM s.r.o., O2 Czech Republic a.s., MIKON TOOLS s.r.o., Proveon, a.s., VECHRA Expres, spol. s r.o., Lead - Project Advices s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Globus ČR, v.o.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Věra Pietrasová, Skanska a.s., TextilEco a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., oncomed manufacturing a.s., LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., 21 Consult Group s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., ARAMARK, s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, ALIFEA s.r.o., Horavia s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Areklama s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., PetCenter CZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Crocodille ČR, spol. s r.o., Enantis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., K&L Rock Services s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Vilgain s.r.o., Cross buildings s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., CSK-IMK, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., GurmEko s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Specialista / specialistka v energetice, Technik / technička výroby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Židenice, Brno, Brno, Celá ČR

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Odbory - proč a jak je založit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ dění dovolená hlavní hodnocení mezinárodní Most možnost nabídka náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení plat práce pracovní pracovní poměr praxe sklad společnost stravenky strukturovaný životopis výhody výkon vysoká zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnání znalost životopis kolektiv kontrola kov náplň národní navíc oblast oblasti odpovědi PC pečení poměr pomoc pořádek PR prodej přátelské příjemné schopnost systém tým výkonnost zaměstnanecké