Pojďte s námi tisknout! Mzda až 31 000 Kč + volné víkendy!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Dobřany, okres Plzeň-jih
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 31.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chceš pracovat ve stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti?
Máš alespoň krátkou praxi v oblasti tisku?
Zkušený kolega ti bude k ruce po celou dobu zaškolování.

Nabízíme

  • Práci v čistém a moderním prostředí
  • Spolupráce na HPP
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené

Požadujeme

  • Praxe v oblasti tisku výhodou
  • SOU/SŠ vzdělání
  • Technická zdatnost
  • Potravinářský průkaz
  • Český jazyk podmínkou

Náplň práce

  • Obsluha strojů na potisk folií a jejich základní údržba
  • Sledování kvality výrobku
  • Dodržování výrobních postupů

Jsi vhodný kandidát? Pošlete nám životopis a my se Vám co nejdříve ozveme. V případě více informací ohledně práce volejte na bezplatnou linku zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo