Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Plánovač/- Ka Výroby S Aj/Nj

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s plánováním výroby? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete si stanovovat priority?

Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovnou kolegyni nebo šikovného kolegu na pozici :

PLÁNOVAČ/- KA VÝROBY S AJ/NJ

Pracovní náplň:

  • tvorba výrobních plánů a jejich kontrola
  • zajištění kapacitního plánování
  • komunikace s dalšími odděleními
  • zlepšování nastavených procesů
  • zpracování reportů

Požadujeme:

  • alespoň SŠ vzdělání
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost systému SAP a MS Office
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci ve stabilní nadnárodní firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • roční prémie
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, kurzy
  • cafeterii
  • místo výkonu práce České Budějovice

  • České Budějovice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Adamov, Blansko
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 27 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Nové Město na Moravě
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Rakousko
  • Ondřej Severin
  • 1 800 – 2 000 €

MK správní společnost s.r.o., LCB s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LAUTARO logistics s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., Šmídl s.r.o., VIVOTRANS s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Robert Janák s.r.o., Astur & Qanto s.r.o., Unitrans Bohemia s.r.o., Richard Špiroch, Petschl - Transporte (Česko) s.r.o., Řempo CB, a.s., Světtrans s.r.o., DONICAR s.r.o., MIF TRANS s.r.o., GKB Servis, s.r.o., Euro-asfalt s.r.o., DAVE LOG s.r.o., KODE C.B. s.r.o., Karlinger s.r.o., Jihočeská masna, s.r.o., ZVÁNOVEC a.s., Schachinger cargomax s.r.o., AUTO FUTURE, s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., Správa vozového parku s.r.o., FOODSPED s.r.o., STAVOSIL s. r. o., NICOTRANS a.s., MAREK CZ s.r.o., SEZAKO Prostějov s.r.o., KALDO s.r.o., Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92, Libor Nechvátal, ČS, náhradní plnění s.r.o., AKORD - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o., R. Braun internat. Spedition s.r.o., Unterer s.r.o., ProEx 2000, spol. s r.o., JihoTech spol. s r.o., SINOP SMP s.r.o., FUKA SPEDITION, s.r.o., Altamire Č.Budějovice s.r.o., Autodoprava Bártů, s.r.o., Dopravní stavby HP Bohemia s.r.o., Kubeštrans s.r.o., EKO-PF s.r.o., Okna Jakeš s.r.o., MOTO CB s.r.o., Jihočeská stavební spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Instruktor / Instruktorka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička

České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Homole, Včelná, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Planá, okres České Budějovice, Hůry, Boršov nad Vltavou, Hlincová Hora, Jivno, Kamenný Újezd, okres České Budějovice, Vrábče

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

AJ Budějovice České Budějovice IT komunikace kurz kurzy mezinárodní místo náplň práce nová Office penzijní připojištění plán plánování pojištění práce pracovní praxe připojištění příspěvek společnost stabilní stravování výkon vzdělání zkušenosti znalost anglický dovolené jazyk kontrola kov místo výkonu práce náplň národní německý německý jazyk oddělení penzijní PR pracovní náplň prémie priority proces procesů report roční rok řidič schopnost stav systém tvorba tým výrobní výroby zkušenost