Hledáme lidem práci Manpower

Administrativní podpora obchodního oddělení s AJ

Lokalita Prachovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme novou posilu na pozici Administrativní podpory pro obchodní oddělení, která se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou stavebních materiálů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Prachovice

Popis pozice:

administrativní práce spojená s obchodní činností spol. CEMEX ve Velké Británii – komunikace s klienty v AJ

práce v programu SAP – zpracování zákaznických dat

zpracování dat v MS Excel – práce s funkcí SVYHLEDAT, práce v pivotních tabulkách

kooperace a podpora v rámci 9 členného týmu

Profil kandidáta:

aktivní anglický jazyk – slovem i písmem, telefonická a písemná komunikace

znalost práce v Excelu

komunikativnost a proaktivní přístup

pečlivost – práce s daty a jejich třídění

Nabízíme:

zajímavé individuální finanční ohodnocení

5 týdnů dovolené

zázemí stabilní společnosti

plně hrazené stravenky a závodní stravování

Cafeterii od Sodexo

možnost Home office

mobilní telefon i pro soukromé účely

příspěvek na penzijní připojištění

Multisport karta

  • Blansko
  • Lukáš Křetínský
  • 30 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. března
  • Blansko
  • 60 000 – 120 000 Kč
  • Kunžak
  • Czech Canada s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Dačice
  • Gaudlitz Precision s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Prostějov
  • LB AGROSTAVBY s.r.o.
  • 34 000 – 40 000 Kč
  • Prostějov
  • LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Kolín
  • RAISA, spol. s r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč
  • Valtice
  • MOLČÍK kipper, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

administrativní administrativní práce AJ bonus bonusy činnost dění hledám hledat hodnocení home office HR IT kandidát komunikace místo mobil možnost náplň práce obchodní Office ohodnocení pečlivost penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce Prachovice připojištění příspěvek SOU společnost společnosti sport stabilní stravenky stravování telefon třídění výkon zaměstnanec znalost administrativní podpora anglický anglický jazyk české člen dovolené finanční jazyk karta materiál místo výkonu práce mobilní náplň obchod oddělení operace penzijní podpory PR práce s daty profi program projekt přátelské přístup stav stavební tým zahraniční zaměstnanecký závod