Práce: Pracovník ruční montáže- 19.000,-Kč/měs

lokalita: Hustopeče zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme pracovníky na pozici u lisu v Hustopečích. Vhodné pro muže i ženy! Praxe výhodou. Dlouhodobá spolupráce.

Termín práce: nástup možný IHNED, 12 hod. směny, směny plánovány na 1/2 roku dopředu (není to vhodné jako brigáda – jedná se o dlouhodobější spolupráci)

Pracovní doba: PO – PÁ: 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00

Nabízíme:

  • 19.000,–Kč/měs
  • možná prohlídka podniku i zkušební směna
  • dlouhodobé spolupráce
  • hrazena vstupní lékařská prohlídka
  • práce na DPČ
  • pracovní oblečení a dotované stravování samozřejmostí

Náplň práce:

  • výroba kovových výlisků pro automobilový průmysl
  • izolování nerezových částí výfukových systémů

Požadujeme:

  • flexibilitu
  • spolehlivost a chuť k práci
  • dochvilnost

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko odpověď nebo na tel.602 695 835

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hustopeče

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist