Hledáme lidem práci Manpower

Asistent/ka vedení s plynulou němčinou

Lokalita Most
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do výrobníspolečnosti hledáme Asistentku s plynulou němčinou a organizačními schopnostmi.

Popis pozice:

· Podpora administrativně a organizačně vedení společnosti a personální oddělení

· Evidence přijaté a odchozí poštu, včetně faktur

· Sprava pokladny

· Zajišťování chodu kanceláře včetně zajišťování drobných nákupů

· Starat se o návštěvy

· Provádění zápisů z porad

· Zajišťování základních překladů z němčiny do češtiny a naopak

· Spolupráce na dalších zajímavých projektech společnosti

Profil kandidáta:

· Mít min. SŠ vzdělání s maturitou

· Aktivní komunikovace v německém jazyce

· Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)

· ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou

· Velmi dobré organizační schopnosti

· Nesmíte se bát komunikovat jak v psané, tak mluvené formě.

Nabízíme:

· Zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a v dobře dostupné lokalitě města Most

· Mimo atraktivní mzdu Vás chceme dále motivovat širokou škálou benefitů, jako např.:

o Ročním bonusem při splnění stanovených cílů

o Odměnou za dobré výsledky při auditu

o Měsíční odměnou až do výše 2000,- Kč

o Stravenkami v nominální výši 100 Kč

o Náborovým a stabilizačním příspěvkem

o Dovolenou ve výši 25 dní a dalších až 5 dní bonusové dovolené navíc

o Volnočasovými poukázkami, firemními akcemi

o Odborným a soft skills vzděláváním

  • Česká Třebová
  • Ivana Molková
  • 24 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Turnov
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Jaroměř
  • Denisa Trulíková
  • 19 000 – 21 000 Kč
  • Plzeň
  • Konopíková Lenka
Zveřejněno: 23. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Most, Litvínov, Chomutov, Teplice, Louny

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

AJ akce asistent audit benefit bonus Bor den dění evidence hledám IT kancelář kandidát Most nábor náplň práce Office personální oddělení plnění podpora pozice práce prostředí překlad společnost společnosti spolupráce stabilní vedení volno výsledky vzdělání vzdělávání znalost cíl dny dovolené firemní kov měsíční města náborový náplň navíc německé odbor odborný oddělení organizační schopnost organizační schopnosti PC personální PR profi projekt příjemné roční rok řidič schopnost schopnosti stravenka výrobní výše