Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor zákaznické linky

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme novou kolegyni/kolegu na pozici operátor zákaznické linky, někoho, kdo se skvěle domluví česky/slovensky a je přátelský a vlídný. Rádi mezi sebe přivítáme zkušené operátorky/operátory, ale i absolventky/absolventy – po nástupu Vás čeká několika týdenní školení.

Pracovní náplň:

  • odpovídat na telefonáty klientů, kteří potřebují poradit, nebo vyřešit technický problém
  • vyřizovat administrativu spjatou s voláním klientům a zapisovat data doninterního systému společnosti
  • prověřovat klienty podle našich vnitřních kritérií
  • komunikovat a úzce spolupracovat s kolegy napříč firmou
  • práce s interními software systémy (které Vás samozřejmě naučíme)

co vám nabídneme

  • akční, různorodou a samostatnou práci

5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, stravenky, Cafeteria benefitní systém, stolní fotbálek, team-buildingové akce a spousta dalších benefitů

  • možnost kariérního růstu
  • práci v centru Prahy, ale žádný povinný dresscode
  • možnost získat cenné zkušeností z oboru bankovnictví
  • příjemné prostředí Kontaktního centra, které řeší požadavky klientů

co od vás očekáváme

  • maturitu
  • můžete nabídnout velmi dobré komunikační, argumentační schopnosti, hledání řešení

cizí jazyk NENÍ zapotřebí, chceme jen, abyste mluvil/a česky/slovensky jako rodilý mluvčí (znalost dalšího jazyka je pro Vás ale benefitem)

  • zodpovědnost a spolehlivost je podmínkou, protože nám jde především o klienty
  • základní znalost práce s počítačem a internetem
  • dokážete se poprat se stresem

  • Němčice, Svitavy
  • Mendax s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Zlín
  • Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve…
  • 14 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • České Budějovice
  • K+S - CB spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

absolvent akce benefit Bor data den interní ISO IT Most možnost náplň práce občerstvení odpovědnost operátor požadavky práce pracovní prostředí růst software společnost společnosti stravenky stres školení telefon týden znalost bankovnictví centra dovolené dresscode jazyk kariérní komunikační kontakt kov linky možnost kariérního růstu na pracovišti náplň obor počítač PR pracovní náplň problém přátelský příjemné řešení schopnost schopnosti systém systémy technický zkušenost