! Dělník PROSTĚJOV- nástup IHNED !

Lokalita Prostějov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Krikelová, zobrazit tel. číslo

Hledáme operátory výroby a logistiky. Pracujte ve výrobě nebo ve skladu a získejte jistotu stabilního zaměstnání.

Popis pozice:

Jako operátor výroby budete manipulovat s materiálem (vkládání do stroje, vyjmutí hotového výrobku) a pracovat na lakovně (navěšování, svěšování).

Operátor logistiky (manipulant) obsluhuje logistický vláček, který ze skladu zaváží výrobu a odváží hotové výrobky do skladu.

Profil kandidáta:

Operátor výroby by měl být manuálně zručný a zodpovědný.

U operátora logistiky (manipulanta) přivítáme zkušenosti na obdobné pozici a VZV (obojí výhodou).

Práce probíhá ve směnném provozu.

Nabízíme:

U nás získáte:

- zajímavou mzdu s výplatou vždy k 15. dni v následujícím měsíci

- příplatky za směnnost

- stravenky s možností závodního stravování přímo ve firmě

- jistotu dlouhodobé spolupráce se stabilní firmou a zázemí stabilní firmy

Neváhejte, ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže nebo na uvedené kontakty.

Máte zájem o tuto nabídku?