Technik údržby forem

Lokalita Choceň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Barbora Sýkorová, zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

Pro automotive společnost hledáme nového kolegu pro vedení údržby forem!

Vhodný kandidát by měl mít praxi na obdobné pozici (práce se vstřikolisy, formami), technické vzdělání a dobře se orientovat ve výkresové dokumentaci. Pokud toto zadání odpovídá Vašim zkušenostem a dovednostem, čtěte prosím dále...

Náplň práce:

- zodpovědnost za čištění, údržbu a opravy forem

- plánování interních i externích oprav

- vedení příslušné dokumentace a evidence

- plánování modernizace forem, zlepšování jejich spolehlivosti

- plánování odstávek a údržby

- organizování nákupu a skladu náhradních dílů k formám

Profil kandidáta:

- vzdělání s technickým zaměřením (např. strojařina)

- zkušenosti s prací s formami

- dobrá orientace v technické dokumentaci

- organzační schopnosti a pečlivost

Nabízíme:

- stabilní práci s moderním zázemím

- 5 týdnů dovolené

- po roce příspěvek na penzijko

- zvýhodněné mobilní tarify

- příspěvek na stravné

... a další firemní benefity

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete Vás životopis přes ikonu "odpovědět".

Máte zájem o tuto nabídku?