Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní zástupce pro strojírenství - Ústí, Lovosice, Louny, Roudnice

Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Hrubá mzda 45.000 – 47.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jste technický typ? Zajímáte se o oblast strojírenství a jste energický obchodník? Jste aktivním řidičem a rádi cestujete? No tak šup sem se životopisem. Hledám obchodníka pro region Litoměřice, Roudnice, Lovosice, Louny a Ústí nad Labem.

Pro nadnárodní výrobní firmu hledám člověka, který má rád výzvy, baví ho obchod a komunikace se zákazníky, kdo je schopen samostatné a systematické práce. Práce převážně v terénu a administrativní práce z pohodlí domova.

Popis pozice:

  • hlavním úkolem bude hledání a akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • stejně tak budete osobně jednat se stávajícími a zjišťovat jejich potřeby
  • počítejte s několika osobními schůzkami u zákazníků denně
  • budete tvořit cenové nabídky
  • sledovat jednotlivé zakázky a platební morálku zákazníků
  • administrativní část práce bude formou HOME OFFICE
  • několikrát ročně se budete účastnit obchodních porad v sídle firmy v Šumperku

Profil kandidáta:

  • potřebujete obchodní nebo praktické zkušenosti v oblasti strojírenství (CNC, obráběcí stroje) - přes to nejede vlak
  • umění naslouchat klientovi a hledat vhodné řešení
  • být aktivní, energický, cílevědomý, schopný samostatný práce, mít organizační schopnosti
  • ideální bydliště v Roudnici nad Labem, Lovosicích, Litoměřicích, Lounech, ‚ Ústí nad Labem a nebo blízkém okolí
  • být aktivní řidič

Nabízíme:

  • nehodíme vás rovnou do vody, ale projdete řádným produktovým školením
  • práci v dynamickém kolektivu, bez přímých podřízených
  • mobil, notebook, služební automobil i k soukromému používání
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny na regeneraci
  • 4% hrubé mzdy jako příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
  • další benefity v sociální, kulturní i sportovní oblasti
  • neformální setkávání s kolegy, firemní a teamové akce
  • pracovní smlouvu na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Liberec
  • Markéta Kloučková
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 29. června
  • Mladá Boleslav
  • Manpower
  • 42 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 1. června
  • Hořice, Jičín
  • Manpower
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Möbelix, MIMO BOHEMIA, a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., O2 Czech Republic a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Sirowa Czech s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dopravce / Dopravkyně, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Ústí nad Labem

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

administrativní administrativní práce AJ akce auto automobil benefit benefity cíle den domov dotazy EU hlavní hledám hledat home office HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace Litoměřice Louny Lovosice Luže místa mobil Most mzdy na dobu neurčitou nabídky nad Labem nové obchodní obchodní zástupce Office plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek Roudnice služební služební auto SOU společnost společnosti sport system školení Šumperk uchazeč Ústí nad Labem vhodné vyšší zaměstnavatel zástupce zkušenosti životopis cíl dny dovolené firemní firmy kolektiv kontakt kulturní na dobu na dobu určitou národní obchod obchodník oblast oblasti organizační schopnost organizační schopnosti osobní PC penzijní penzijní pojištění PR praktické produktový profi případ přístup region řešení řidič schopnost schopnosti schůzka sociální stroj strojírenství technický úkol volná pracovní místa výrobní zákazník zkušenost