Hledáme ženy do výroby v Německu, 70 000 Kč + hotel, doprava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma RECRA Moravia s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 60.000 – 70.000 Kč

RECRA Moravia s.r.o.

Momentálně tvoří tým RECRA několik zkušených osobností. Starají se především o nábor uchazečů o zaměstnání, potřebnou administrativu a pečují o dobré vztahy s uchazeči i lidmi již pracujícími pod naší agenturou.

Náplň práce:

Aktuálně hledáme do týmu OPERÁTORY VÝROBY! Ženy !

Nástup je rovnou pod firmu do kmenového stavu!

A co Vás u nás jako OPERÁTORA čeká?

Budete hlavně:

  • obsluhovat naše poloautomatické výrobní linky
  • montovat komponenty podle stanovených pracovních postupů
  • provádět vizuální kontrolu finálního produktu dle kontrolních instrukcí
  • balit finální produkt dle balícího předpisu

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost, zodpovědnost, pracovitost, cílevědomost
  • Základní vzdělání
  • Ochotu práce na 8h směny (třísměný provoz)
  • Řidičský průkaz výhodou, nikoli podmínkou
  • Čistý rejstřík trestů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pěkné finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností (práce vhodná i pro úplně nezkušené nováčky)
  • denní diety 45 EURO
  • zajištěný hotel zdarma, zajištěnou firemní dopravu zdarma
  • Příspěvky za docházku, klasické příplatky, bonus za 12h směny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušal
  • Start možný ihned
  • Přátelskou atmosféru

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 19. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Nový Bydžov
  • Multi-Wing CZ, s.r.o.
  • 28 500 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. srpna
  • Záběhlice, Praha
  • MIPESA, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Blatná
  • Střední odborná škola, Blatná, V…
  • 19 250 – 21 370 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Strakonice
  • ČZ a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Hradec Králové
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 23 500 – 26 000 Kč
  • Brno
  • MPS sorting s.r.o.
  • 50 000 – 150 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží

Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Idemia Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Tiskař / Tiskařka, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Odbory - proč a jak je založit

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ auto bonus Bor cíle den diety EU hledám hodnocení IT Most nábor náplň práce nová nové odpovědnost ohodnocení plat postup práce pracovní příplatky příspěvek směny uchazeč uchazeči v Německu vhodná vzdělání vztahy zaměstnání zdarma Zruč agent automat cíl dar doprava dovolené finanční firemní hotel kov linky náplň oprava osobnost PR předpis příspěvky stav tým vizuál vizuální výrobní výroby vztah zkušenost