Najděte práci ihned! Vybírejte z 23 911 nabídek
1

Nejprve se registrujte nebo se přihlaste

2

Vytvořte si životopis a vyplňte pracovní preference

3

Začněte vyhledávat nabídky pomocí umělé inteligence

jenPrace.cz - Nová práce ihned!

Nebaví vás pokaždé vyplňovat políčka?

nebo k účtu JenPráce.cz a mějte veškeré formuláře předvyplněny.

Chcete zobrazit pracovní nabídky pomocí umělé inteligence?
Dodržte výše uvedené kroky a prozkoumejte možnosti, které vám AI nabízí.

Nabídky práce ve Dvorech v oboru „Stavebnictví a realitní služby“ (1 044 inzerátů)

Práce v Dvorech (okres Nymburk) nabízí pestrou škálu pracovních příležitostí, které vyhovují jak zkušeným odborníkům, tak lidem hledajícím první zaměstnání. Region je orientovaný na lehký průmysl a logistiku, stavebnictví a řemeslné profese, ale nechybí ani nabídky v administrativě, obchodu či zákaznickém servisu. Běžné pozice zahrnují skladníky, operátory strojů, řidiče, elektrikáře nebo pracovníky údržby a provozu, a pracovní nabídky se pravidelně obměňují podle sezóny a rozvoje místních aktivit.

Život v Dvorech je přátelský a klidný, s dobrou dostupností základních služeb, místních obchodů a škol. Místní komunita vytváří příjemné prostředí pro rodiny i jednotlivce, kteří ocení kombinaci venkovského charakteru a snadné dostupnosti větších center. Okolní krajina nabízí možnosti pro rekreaci i sport — cyklostezky, procházky a komunitní akce přispívají k vyváženému životnímu stylu.

Z profesního hlediska jsou Dvory důležitým uzlem pro regionální ekonomiku díky kombinaci průmyslu, zemědělství a dopravních vazeb. Rozvoj logistiky a drobného průmyslu přináší stabilní zaměstnání a podporuje vznik nových pracovních míst, zatímco služby a místní podniky doplňují nabídku pracovních příležitostí. Dobrá dopravní obslužnost navíc rozšiřuje možnosti dojíždění a zvyšuje šanci najít vhodné zaměstnání v širokém okolí.

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Nové Město, Praha, Olomouc, Hradec Králové, Karlovy Vary, Pardubice, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
MPO montage s.r.o., MarkZPro s.r.o., JASTAV, spol. s r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., CTIBŮREK VÝTAHY s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Skanska a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Montpur montážní společnost, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Zebří oko s.r.o., Městská část Praha 21, O.K. solution, s.r.o., Fürst a.s., mBlue Czech, s.r.o., Metrostav a.s., Fajn work s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., OHLA ŽS, a.s., Národní technické muzeum, EKOSPOL a.s., Advantage Consulting, s.r.o., WIEDEN s.r.o., SH Job Partners s.r.o., KLIMASERVIS SŮVA, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., AQUABOX spol. s r.o., JL Accounting Czech s.r.o., SOLIDUM monolitické konstrukce s.r.o., RoDom Bohemia s.r.o., ADSESA Staff CONSULTING s.r.o., STAEG, spol. s r.o., FORMIC CONSTRUCTION s.r.o., Společnost T.A.Q. s.r.o., LAKOMIRAVA s.r.o., Terminál Florenc s.r.o., Stribrsky s.r.o., VOTOP PRAHA s.r.o., Ridera a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Tesař / Tesařka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně textilií, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Správce / správkyně objektu, Architekt / Architektka, Geodet / Geodetka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha strojů, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Revizní technik / technička, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Úředník / Úřednice, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Tiskař / Tiskařka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektrikář / Elektrikářka, Administrátor / Administrátorka veřejných zakázek

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Městská část Praha 21 | Městská část Praha 21 | Újezd nad Lesy, Praha Újezd nad Lesy, Praha (29 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. srpna
OHLA ŽS, a.s. | OHLA ŽS, a.s. | Žižkov, Praha Žižkov, Praha (40 km)
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Praha Praha (43 km)
  • 55 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
AQUABOX spol. s r.o. | AQUABOX spol. s r.o. | Praha Praha (43 km)
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | Praha Praha (43 km)
  • 37 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
STAEG, spol. s r.o. | STAEG, spol. s r.o. | Praha Praha (43 km)
  • 55 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
Společnost T.A.Q. s.r.o. | Společnost T.A.Q. s.r.o. | Praha Praha (43 km)
  • 80 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna



Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.