Najděte práci ihned! Vybírejte z 23 600 nabídek
1

Nejprve se registrujte nebo se přihlaste

2

Vytvořte si životopis a vyplňte pracovní preference

3

Začněte vyhledávat nabídky pomocí umělé inteligence

jenPrace.cz - Nová práce ihned!

Nebaví vás pokaždé vyplňovat políčka?

nebo k účtu JenPráce.cz a mějte veškeré formuláře předvyplněny.

Chcete zobrazit pracovní nabídky pomocí umělé inteligence?
Dodržte výše uvedené kroky a prozkoumejte možnosti, které vám AI nabízí.

Nabídky práce v Bylanech pro profesi „Vedoucí týmu / Team leader“ (0 inzerátů)

Bylany nabízejí široké spektrum pracovních příležitostí, které osloví různé profese. V regionu jsou běžné pozice v oblasti výroby a lehkého průmyslu, logistiky a dopravy, ale také v oblasti služeb – obchod, gastronomie, péče o zákazníka či administrativní pracovníci. Najdete zde nabídky pro řemeslníky, techniky, skladníky i pracovníky v sociálních a zdravotnických oborech, takže kdo hledá práci v Bylany, může vybírat mezi stabilními i flexibilními formami zaměstnání.

Bylany jsou městem s přátelskou atmosférou a pohodlným životním stylem. Charakterizují je klidné ulice, dostupná občanská vybavenost a blízkost přírody, což ocení rodiny i jednotlivci. Denní dojíždění je snadné díky dobrému spojení s okolními městy, zároveň zde najdete základní služby, školy a možnosti volnočasového vyžití – od sportovních zařízení po malé kulturní akce.

Z profesního pohledu mají Bylany význam jako lokální centrum služeb a drobné výroby, s rostoucí poptávkou po kvalifikované pracovní síle. Město je atraktivní pro firmy hledající logisticky dostupné místo a pro zaměstnance, kteří preferují kombinaci pracovních nabídek a klidného zázemí. Pracovní nabídky a zaměstnání v této oblasti tak často nabízejí stabilitu i možnost profesního růstu.

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Plzeň, Praha, Nové Město, Praha, Ostrava, Vršovice, Praha, Liberec, Karlovy Vary, Olomouc, České Budějovice, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Team leader neboli také vedoucí týmu, je osoba, která má zodpovědnost za vedení a správu týmu. Je to člověk, který poskytuje směr, organizuje práci týmu a zajistí dosahování cílů. Úlohy a povinnosti team leadera se mohou lišit v závislosti na konkrétním pracovním prostředí, ale některé obecné role a odpovědnosti zahrnují například motivaci, vedení nebo time management.

Kvalifikace a požadavky pro vedoucího týmu se mohou lišit v závislosti na konkrétních podmínkách, povaze práce a odvětví, ve kterém se nachází. Nicméně musí být schopen jasně vyjádřit pokyny, očekávání a zpětnou vazbu členům týmu. Také musí umět dobře vyslechnout názory, problémy a potřeby svého týmu. Schopnost plánovat a organizovat práci je dnes spíše talent než výhoda pro efektivní vedení týmu. Team Leader musí být schopen přidělovat úkoly, sledovat pokrok, stanovovat priority a zajistit, aby se práce dokončila včas.Vedoucí týmu se často setkává s různými problémy a musí být schopen rychle reagovat a hledat efektivní řešení. Musí také být schopen přijímat rozhodnutí a nést odpovědnost za následky.

V korporacích a velkých společnostech může být teamleader pověřen vedením týmu v různých odděleních, jako je například marketing, lidské zdroje, finance nebo vývoj produktů. Naopak v malých a středních podnicích může vedoucí vést tým zaměřený na určitou oblast, jako je například prodej, zákaznický servis, výroba nebo projektový management. Také může koordinátor pracovat v neziskových organizacích, které se věnují různým oblastem, jako je ochrana životního prostředí, lidská práva, sociální služby nebo vzdělání.

Nejběžněji lídři týmu musí mít přístup k efektivním komunikačním nástrojům pro komunikaci se členy týmu. To může zahrnovat e-mailové služby, instant messaging aplikace (GoogleChat, Messenger, Whatsapp …), videohovory nebo projekční nástroje.Také by měl mít přístup k počítači nebo laptopu s dostatečnou výpočetní kapacitou a správně nainstalovaným softwarem. Tento software může zahrnovat nástroje pro projektový management, plánování, sledování pokroku, dokumentaci a komunikaci. Některé společnosti dokonce mají speciální místnost, kde manažeři týmu mají přístup k odborným literárním zdrojům a materiálům, které mu pomohou rozvíjet své vedení a manažerské dovednosti. To může zahrnovat knihy, články, webové stránky, videa nebo kurzy zaměřené na řízení a vedení týmu. V neposlední řadě může potřebovat běžné kancelářské vybavení, jako jsou stůl, židle, skříňky, tiskárna, telefon a další vybavení, které podporuje pohodlné a efektivní pracovní prostředí.

Ti, kteří mají přirozený talent pro vedení a motivaci ostatních, mohou být motivováni prací teamleadera. Mají radost z řízení týmu, směřování členů týmu k dosažení společných cílů a vytváření pozitivního pracovního prostředí. Práce týmového lídra často zahrnuje rozvoj a mentorování členů týmu. Lidé, kteří cítí uspokojení z pomoci ostatním růst a dosahovat svého potenciálu, mohou nalézt radost v této práci..

Zjistěte více o profesi Vedoucí týmu / Team leader – průměrnou mzdu a další užitečné informace.

Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SULCO Automotive Group, s.r.o., Info pro lékaře a.s., ManpowerGroup s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., AJK CZ s.r.o., XXXLutz, JOBSTART s.r.o., Rybářství Chlumec nad Cidlinou, a.s., S T A K O společnost s ručením omezeným, MotoTrade VM s.r.o., FOXCONN CZ s.r.o., AGRICO, s.r.o., E U R O P L A S T, s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., Alerta s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AQUASYS spol. s r.o., Comac jobs s.r.o., SCALL s.r.o., EXPERIA GROUP s.r.o., JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích, PROFI EMG s.r.o., MAN-VIN s.r.o., ALMED SERVIS, s.r.o., Domov u fontány, Městská sportoviště Skuteč, s. r. o., GRANITA Lomy s.r.o., Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139, TES Čáslav, spol. s r.o., Armáda spásy v České republice, z. s., ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s., JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka, Jednota, spotřební družstvo Hlinsko, Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové, Futaba Czech, s.r.o., JH GROUP, spol. s r.o., Flídr plast s.r.o., Dům dětí a mládeže, Rychnov nad Kněžnou, Poláčkovo náměstí 88, STAMONT CZ s.r.o., DEL a.s., Město Jaroměř, SUNFOOD s.r.o., Filipa, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obsluha lidí, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Opravář / Opravářka, Výzkum a vývoj, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Hmmm,

vypadá to, že v lokalitě Bylany pro profesi Vedoucí týmu / Team leader nikoho nehledají.

Dobrá zpráva je, že jsme vybrali jiné možnosti pracovních nabídek, které pro Vás mohou být zajímavé.
Pro více pozic můžete také upravit obor nebo lokalitu.
jenparce.cz - nabídky práce

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Info pro lékaře a.s. | Info pro lékaře a.s. | Pardubice Pardubice (10 km)
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 29. května
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové (29 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
FOXCONN CZ s.r.o. | FOXCONN CZ s.r.o. | Karlov, Kutná Hora Karlov, Kutná Hora (32 km)
  • 33 100 – 39 600 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 29. května
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Choceň Choceň (35 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
E U R O P L A S T, s.r.o. | E U R O P L A S T, s.r.o. | Opatovice I Opatovice I (37 km)
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. května
Yusen Logistics (Czech) s.r.o. | Yusen Logistics (Czech) s.r.o. | Ovčáry, Kolín Ovčáry, Kolín (37 km)
  • 49 600 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
AQUASYS spol. s r.o. | AQUASYS spol. s r.o. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou (46 km)
  • 65 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí (47 km)
  • 34 500 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
SCALL s.r.o. | SCALL s.r.o. | Chrudim Chrudim (5 km)
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. dubna
EXPERIA GROUP s.r.o. | EXPERIA GROUP s.r.o. | Pardubice Pardubice (10 km)
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 12. května
JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích | JEDNOTA, spotřební družstvo v… | Pardubice Pardubice (10 km)
  • do 22 400 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 11. května
ALMED SERVIS, s.r.o. | ALMED SERVIS, s.r.o. | Seč, Chrudim Seč, Chrudim (13 km)
  • do 25 500 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
Městská sportoviště Skuteč, s. r. o. | Městská sportoviště Skuteč, s… | Skuteč Skuteč (23 km)
  • do 44 500 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 11. května
ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. | ÚDRŽBA SILNIC… | Hradec Králové Hradec Králové (29 km)
  • do 54 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. května
JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka | JEDNOTA, spotřební družstvo… | Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí (33 km)
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka | JEDNOTA, spotřební družstvo… | Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí (33 km)
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
Jednota, spotřební družstvo Hlinsko | Jednota, spotřební družstvo… | Svratouch Svratouch (34 km)
  • 22 400 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 11. dubna
Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové | Základní škola a mateřská… | Předměřice nad Labem Předměřice nad Labem (34 km)
  • 22 400 – 31 240 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
Futaba Czech, s.r.o. | Futaba Czech, s.r.o. | Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod (40 km)
  • do 32 400 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 1. dubna
JH GROUP, spol. s r.o. | JH GROUP, spol. s r.o. | Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod (40 km)
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 30. března
Flídr plast s.r.o. | Flídr plast s.r.o. | Široký Důl Široký Důl (42 km)
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 11. května
Dům dětí a mládeže, Rychnov nad Kněžnou, Poláčkovo náměstí 88 | Dům dětí a mládeže, Rychnov… | Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou (45 km)
  • 33 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. května
STAMONT CZ s.r.o. | STAMONT CZ s.r.o. | Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou (45 km)
  • 48 000 – 63 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. května
DEL a.s. | DEL a.s. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou (46 km)
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 5. května
Filipa, a.s. | Filipa, a.s. | Poděbrady Poděbrady (48 km)
  • do 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.