Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

OBCHODNÍK S ROZVOZEM - KLATOVY (až 50 000 Kč)

Lokalita Klatovy
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Potravinářství a krmivářství, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Obchodní zástupce / zástupkyně
Hrubá mzda 25.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím.

Staňte se součástí společnosti jako OBCHODNÍK S ROZVOZEM. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávnění

Náplň práce:

  • rozvoz a prodej mražených produktů ve zvoleném regionu
  • proaktivní oslovování stávajících i nových zákazníků
  • rozvoz letáků v rámci prodeje mražených a suchých produktů
  • plánování tras ve spolupráci s nadřízeným
  • týmové porady a reporting nadřízenému

Co od Vás očekáváme:

  • praxi s přímým prodejem
  • ŘP sk.B
  • výpis z karty řidiče
  • potravinářský průkaz
  • trestní bezhúhonnost
  • časovou flexibilitu (pracovní doba 10-18:30h)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaškolení formou mentoringu zkušenějších kolegů
  • motivující mzdové ohodnocení s provizemi
  • práci v zavedené společnosti a kvalitním sortimentem
  • firemní oblečení
  • diety
  • zvýhodněné ceny na sortiment Family Market
  • výhodné volání pro celou rodinu
  • tankovací kartu za firemní ceny benzínu a nafty (v případě plnění nastavených cílů)
  • práci formou HPP nebo na IČO

Místo pracoviště: Klatovy

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, DOPRON s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., ILV s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., NAVIJA CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Dischner, Speditions- und Handelsgesellschaft mbH, Luboš Petrašovský, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LT trade s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TOP TANK s.r.o., Elflein Transport s.r.o., JD autodoprava, s.r.o., BV SPECTRUM, spol. s r.o., Sanitní služba Klatovy s.r.o., MLÉČNÁ s.r.o., TRANSMIX BETON s.r.o., Klatovská dopravní společnost s.r.o., Textil - Logistik Wäschemann s.r.o., Parotrans s.r.o., Martin Diviš, Josef Písař s.r.o., Aerotech Czech s.r.o., KOPEČNÝ AUTO s.r.o., ZETES KT, spol. s r.o., PROSNER s.r.o., J + J Linea sped s.r.o., Emanuel Volf, PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r. o., Josef Aichinger, Zemědělské družstvo Koryta, Měcholupská zemědělská, a.s., ASAVET a.s., LS stavby s.r.o., Zlatá prádelna s.r.o., AQUAŠUMAVA s.r.o., JP, spol. s r.o., Thi Hong Minh Quach, Radek Bažant, RADA-Concept s.r.o., K&K Solar Energy, s.r.o., Zemědělská společnost Komorno, a. s., Zemědělské družstvo Březí, AD M & V, spol. s r.o., Západočeské konzumní družstvo Sušice, TARATRANS spol. s r.o., Anh Duc Tran, DMZ Handling s.r.o., CUKRÁRNA URAL s.r.o., VÍSNER TRANS, s.r.o., LINTECH, spol. s r.o., Maso Brejcha s.r.o., AUTODOPRAVA - JIŘÍ HONZ s.r.o., Milan Šíma, ZNZ Přeštice, a.s., KG Business s.r.o., Nik Company s.r.o., DEXAR s.r.o., Abdellah Hussain, BEGINDAT s.r.o., Europa Logistics s.r.o., PENLIRIN s.r.o. v likvidaci, Vysoká, a. s., Eva Nechvátalová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Technik / technička v zemědělství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Klatovy, Příchovice, Přeštice, Nepomuk, okres Plzeň-jih, Staňkov, okres Domažlice, Sušice, okres Klatovy, Domažlice, Stod, Železná Ruda, Horšovský Týn, Lomec, Bezděkov, okres Klatovy, Předslav, Biřkov, Nýrsko, Kdyně, Kout na Šumavě, Chocenice, Klášter, Holýšov, Blovice, Hartmanice, okres Klatovy, Dobřany, okres Plzeň-jih

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Rekvalifikační kurzy v kostce

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ Bor den diety doba hlavní hodnocení IT Klatovy mentoring místo nadřízený náplň práce nová nové oblečení ohodnocení plán plánování plnění práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní poměr reporting rozvoz SOU společnost společnosti školení cíl české firemní karty kov kvalitní mentor mzdové nadřízené náplň obchod oprávnění poměr potravinář PR prodej případ region report řidič součást stav trh tým zákazník