Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

OBCHODNÍK S ROZVOZEM - PRAHA (až 50 000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Praha
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Potravinářství a krmivářství, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Obchodní zástupce / zástupkyně
Hrubá mzda 25.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím.

Staňte se součástí společnosti jako OBCHODNÍK S ROZVOZEM. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávnění

Náplň práce:

  • rozvoz a prodej mražených produktů ve zvoleném regionu
  • proaktivní oslovování stávajících i nových zákazníků
  • rozvoz letáků v rámci prodeje mražených a suchých produktů
  • plánování tras ve spolupráci s nadřízeným
  • týmové porady a reporting nadřízenému

Co od Vás očekáváme:

  • praxi s přímým prodejem
  • ŘP sk.B
  • výpis z karty řidiče
  • potravinářský průkaz
  • trestní bezhúhonnost
  • časovou flexibilitu (pracovní doba 10-18:30h)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaškolení formou mentoringu zkušenějších kolegů
  • motivující mzdové ohodnocení s provizemi
  • práci v zavedené společnosti a kvalitním sortimentem
  • firemní oblečení
  • diety
  • zvýhodněné ceny na sortiment Family Market
  • výhodné volání pro celou rodinu
  • tankovací kartu za firemní ceny benzínu a nafty (v případě plnění nastavených cílů)
  • práci formou HPP nebo na IČO

Místo pracoviště: Praha

  • Nové Město, Praha
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Malá Strana, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Slavičín
  • Ilona Goby
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 23. března
  • Slavičín
    Benefity:
  • Úvalno
  • Pavla Šmidáková
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., DoDo Czech s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., CHOBOLA s.r.o., MESSENGER a.s., LKQ CZ s.r.o., XXXLutz, 21 Consult Group s.r.o., Prusa Research a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., Česká spořitelna, a.s., Novitim s.r.o., C.S.CARGO a.s., Diakonie Českobratrské církve evangelické, New River International s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Green Center s.r.o., HACH LANGE s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Sprinx Systems,  a.s., BREADWAY a.s., Česká pošta, s.p., Hilti ČR spol. s r.o., Adéla Bártová, Trenkwalder a.s., OMNITRON s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., NEIRO, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Food Delivery International s.r.o., GOLD GROUP s.r.o., Job Camere CZ s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., RYXOO UNIVERSAL s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HalfPrice, HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., DECATHLON z.s., Správa železnic, státní organizace, Autentická média s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Daruj Květiny, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Jiří Kozojed, ProfesKontakt, s.r.o., CentralWork s.r.o., HakimiStyle s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Coweo Technologies s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Hostivař, Praha 5 - Stodůlky, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Staré Město, Praha 10 - Malešice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 8 - Kobylisy, Praha 4 - Modřany, Praha 1 - Malá Strana, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Lipence, Praha 10 - Štěrboholy, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Motol, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Strašnice

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ Bor den diety doba hlavní hodnocení IT mentoring místo nadřízený náplň práce nová nové oblečení ohodnocení plán plánování plnění práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní poměr Praha reporting rozvoz SOU společnost společnosti školení cíl české firemní karty kov kvalitní mentor mzdové nadřízené náplň obchod oprávnění poměr potravinář PR prodej případ region report řidič součást stav trh tým zákazník