Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

OBCHODNÍK S ROZVOZEM-ZNOJMO (až 50 000 Kč)

Lokalita Znojmo
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Potravinářství a krmivářství, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Obchodní zástupce / zástupkyně
Hrubá mzda 25.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím.

Staňte se součástí společnosti jako OBCHODNÍK S ROZVOZEM. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávnění

Náplň práce:

* rozvoz a prodej mražených produktů ve zvoleném regionu
* proaktivní oslovování stávajících i nových zákazníků
* rozvoz letáků v rámci prodeje mražených a suchých produktů
* plánování tras ve spolupráci s nadřízeným
* týmové porady a reporting nadřízenému

Co od Vás očekáváme:

* praxi s přímým prodejem
* ŘP sk.B
* výpis z karty řidiče
* potravinářský průkaz
* trestní bezhúhonnost
* časovou flexibilitu (pracovní doba 10-18:30h)

Co Vám můžeme nabídnout:

* zaškolení formou mentoringu zkušenějších kolegů
* motivující mzdové ohodnocení s provizemi
* práci v zavedené společnosti a kvalitním sortimentem
* firemní oblečení
* diety
* zvýhodněné ceny na sortiment Family Market
* výhodné volání pro celou rodinu
* tankovací kartu za firemní ceny benzínu a nafty (v případě plnění nastavených cílů)
* práci formou HPP nebo na IČO

* Místo pracoviště: Znojmo

  • Znojmo
  • VECHRA Expres, spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Znojmo
  • DS DUMA s.r.o.
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Dobšice, Znojmo
  • Inter Truck Znojmo s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • JAROTRANSIT, s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. ledna
  • Zličín, Praha
  • BEST BOWLING s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu

VECHRA Expres, spol. s r.o., Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje, DS DUMA s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, 21 Consult Group s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ProJobEU s.r.o., Pekárna IVANKA s.r.o., ELEKTROCENTRUM ZNOJMO 95 s.r.o., Znojemská dopravní společnost - PSOTA, s.r.o., TREF s.r.o., AKV bus a.s., Inter Truck Znojmo s.r.o., Novák konzervárna a.s., DW STAVBY BRNO s.r.o., Pekařství Kapinus, s.r.o., COOP družstvo HB, Karel Zims, FERRUM s.r.o., Văn Long Nguyen, JAŠOVI s.r.o., WorkerLand, s.r.o., JAROTRANSIT, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Zámečník / Zámečnice, Úředník / Úřednice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pekař / Pekařka, Opravář / Opravářka

Znojmo, Celá ČR, Chvalovice, okres Znojmo, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Dobšice, okres Znojmo, Hrabětice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ Bor den diety doba hlavní hodnocení IT mentoring místo nadřízený náplň práce nová nové oblečení ohodnocení plán plánování plnění práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní poměr reporting rozvoz SOU společnost společnosti školení Znojmo cíl české firemní karty kov kvalitní mentor mzdové nadřízené náplň obchod oprávnění poměr potravinář PR prodej případ region report řidič součást stav trh tým zákazník