Brigáda - doplňování zboží 100 Kč/hod (Olomouc)

Olomouc
Zkrácený úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Globus ČR, v.o.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

Zájemci o brigádu na doplňování zboží.

Co očekáváme

Spolehlivost, pečlivost a pozitivní přístup k zákazníkům.

Co nabízíme

  • práci na DPP (DPČ)
  • možnost využití stravovacího zařízení na pracovišti

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

MAHOVSKÝ Group, s.r.o. | MAHOVSKÝ Group, s.r.o. | Bělkovice-Lašťany Bělkovice-Lašťany
  • 15 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Karamba Pizza s.r.o. | Karamba Pizza s.r.o. | Olomouc Olomouc
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. | Pekařství a cukrářství Sázava… | Olomouc Olomouc
  • 26 500 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna
Europa Workintense spol.s r.o. | Europa Workintense spol.s r.o. | Praha Praha
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. září
Ostravská sportovní z.s. | Ostravská sportovní z.s. | Ostrava Ostrava
  • 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Marcel Krupik | Marcel Krupik | Havířov Havířov
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Luboš Kvaček | Luboš Kvaček | Hlinsko, Chrudim Hlinsko, Chrudim
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Dřevocentrum CZ, a.s. | Dřevocentrum CZ, a.s. | Chrudim Chrudim
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Stavitelství - Háněl s.r.o. | Stavitelství - Háněl s.r.o. | Proseč, Chrudim Proseč, Chrudim
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86 | Střední odborná škola a… | Kaplice Kaplice
  • od 18 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Jídelna na Marjánce - školní a závodní stravování , s.r.o. | Jídelna na Marjánce - školní… | Kostelec nad Labem Kostelec nad Labem
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
JOHA SERVICES s.r.o. | JOHA SERVICES s.r.o. | Stříbrná Skalice Stříbrná Skalice
  • 17 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
ESAB CZ, s.r.o., člen koncernu | ESAB CZ, s.r.o., člen koncernu | Vamberk Vamberk
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Roman Apolosov | Roman Apolosov | Česká Lípa Česká Lípa
  • od 17 800 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace | 28. základní škola Plzeň,… | Plzeň Plzeň
  • od 20 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Vladislav Brynda | Vladislav Brynda | Písek Písek
  • 23 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. června
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Vysoké Mýto Vysoké Mýto
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. června
Etimos Human s.r.o. | Etimos Human s.r.o. | Třanovice Třanovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Lagardere Travel Retail, a.s., Beskydské uzeniny, a.s., Broker Investment, s.r.o., Bergasto a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Moravské potravinářské strojírny, a.s., PROROZVOZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SAFE LOGIC s.r.o., Möbelix, Edwards, s.r.o., MAHOVSKÝ Group, s.r.o., SMS finance, a.s., Karamba Pizza s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, CRI ameba.eu, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Petr Juriga, Trenkwalder a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Novitim s.r.o., Proveon, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, DISPONERO s.r.o., TextilEco a.s., Jan Holínka, Kaufland Česká republika v.o.s., 21 Consult Group s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Bellmer Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Vedoucí týmu / Team leader, Technik / technička ve strojírenství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Olomouc, Velká Bystřice, Celá ČR, Hejčín, Olomouc, Lutín, Bělkovice-Lašťany, Hodolany, Olomouc, Holice, Olomouc, Vsisko, Velký Týnec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zájem
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT