Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Pracovník-ice vnitřní služby

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Broumov, okres Náchod
Firma Česká pošta, s.p.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • pořizování došlých balíkových zásilek k dodání
  • vykládání balíkových zásilek z klecí
  • třídění balíků na pozice
  • předávání zásilek do poštovní přepravy

Požadujeme:

  • minimálně vyuční list
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, odpovědnost
  • uživatelská znalost práce na počítači
  • fyzická zdatnost – manipulace s těžkými zásilkami

Odměníme Vás:

  • zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
  • různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty
  • základní pracovní dobou 23,75 hod. týdně a 5ti týdny dovolené
  • širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
  • pracovní smlouvou na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • místo pracoviště: Broumov
  • jedná se o práci v odpoledních hodinách po-pá

  • Broumov, Náchod
  • HOBRA - Školník s.r.o.
  • 27 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Trutnov
  • LACONEX a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. dubna
  • Kvasiny
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 24 200 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Hostinné
  • KRPA PAPER, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Hronov
  • SOYSAL.CZ s.r.o.
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Rtyně v Podkrkonoší
  • Smart Brokers International s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Červený Kostelec
  • První česká zlatnická s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Náchod
  • Tung Nguyen The
  • od 19 500 Kč
  • Náchod
  • GAMACZ.CZ s.r.o.
  • 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Žernov, Náchod
  • Zemědělské družstvo Žernov
  • od 21 520 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Česká Skalice
  • LUMCO spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Nové Město nad Metují
  • Ing. Michal Kárník
  • od 21 800 Kč
  • Olomouc
  • 123-práce.cz s.r.o.
Zveřejněno: 19. prosince

HOBRA - Školník s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., DAGROS, s.r.o., Rubena, s.r.o., Halla, a.s., LACONEX a.s., ManpowerGroup s.r.o., EKVITA, spol. s r.o., AUTOSTYL a.s., SKYCLEAN s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ZDAR, a.s., Kimberly-Clark, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., DU-MI CZ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Lázně 1897, s.r.o., KRPA PAPER, a.s., AC Jobs, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Sdružení Neratov, z.s., Kenza Alija s.r.o., HZ group s.r.o., NOVA APARTMANY s.r.o., ALKA-CZ společnost s ručením omezeným (s.r.o.), SOYSAL.CZ s.r.o., Milan Vavera, Petr Tauc, Smart Brokers International s.r.o., TOMICHA Kostelec s.r.o., Yummy Restaurant s.r.o., TERRY MODA s.r.o., První česká zlatnická s.r.o., Jiří Tauchmann, Pekárny a cukrárny Náchod, a.s., CDS s.r.o. Náchod, B a T obchodní s.r.o., Nava International s.r.o., A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o., Tung Nguyen The, Cafer Yalçin, Quang Giang Nguyen, JOPECO spol. s r.o., ADN Autodružstvo, Jan Krupička, GAMACZ.CZ s.r.o., Technické služby města Úpice, TRYMACH s.r.o., TV PROBBE s.r.o., Zemědělské družstvo Žernov, Miroslav Štrof, Jan Dvořáček, DTcars Transport s.r.o., Jiří Formánek, EIDK Trade Agency spol. s r.o., Jana Ouředníková, LUMCO spol. s r.o., Michal Ulrich, AUTOOPRAVNA K+K s.r.o., SKALIČAN a.s., Město Nové Město nad Metují, Transdev Slezsko a.s., Hana Macková, Minh Khoi Pham, Ing. Michal Kárník, Andrea Valešová, SPI Factory s.r.o., ROMAN - TRANS SPEDITION s.r.o., Agriten Trutnov s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Čalouník / Čalounice, Košíkář a pletař / Košíkářka a pletařka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Uklízeč / Uklízečka, Zlatník a klenotník / Zlatnice a klenotnice, Hospodář / Hospodářka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka nákupu, Autočalouník / Autočalounice, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Lesní inženýr / inženýrka, Technik / technička v zemědělství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka chemické výroby, Vedoucí servisu

Broumov, okres Náchod, Teplice nad Metují, Červený Kostelec, Náchod, Nové Město nad Metují, Trutnov, Říkov, Kocbeře, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Kvasiny, Solnice, Velichovky, Hostinné, Rychnov nad Kněžnou, Třebechovice pod Orebem, Bartošovice v Orlických horách, Bukovice, okres Náchod, Police nad Metují, Hronov, Rtyně v Podkrkonoší, Úpice, Žernov, okres Náchod, Provodov-Šonov, Slavoňov, Česká Skalice

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Trainee program – první práce pro absolventy

benefit Broumov den dění IT kvality Luže místo možnost náplň práce odpovědnost poštovní pozice práce pracoviště pracovní pracovník růst řízení společnost společnosti stabilní třídění uživatelská znalost znalost díl dny dovolené firmy kontakt kov list na dobu na dobu určitou náplň počítač PR rok služby týdny uživatel