Skladový operátor - nepřetržitý provoz

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ovčáry, okres Kolín
Firma Yusen Logistics (Czech) s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 28.600 – 33.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte praxi ve skladu a hledáte nové uplatnění? Vyhovují Vám dvanáctihodinové směny v nepřetržitém provozu? Ovládáte VZV a poradíte si i s prací na počítači? Nyní hledáme kolegy, kteří by posílili směny v našem logistickém provozu v Ovčárech u Kolína.

Náplní práce je vykládka a nakládka hotových výrobků z kartonu, zaskladňování i vychystávání materiálu, kontrola materiálu podle dodacích listů, příjem a výdej materiálu a hotových výrobků v evidenčním systému.

Nabízíme úvodní zaškolení do interních procesů a případně obnovu platnosti průkazu řidiče VZV.

Našim zaměstnancům poskytujeme pracovní smlouvu do kmenového stavu (budete naším zaměstnancem, ne agenturním), 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky zaměstnavatelem (100 Kč/směna), příspěvek na dopravu (40 Kč/směna), kafetérie (500 Kč/měsíc) a další benefity.

Pracujeme v nepřetržitém pracovním provozu v režimu krátký/dlouhý týden – denní směna 6:00 – 18:00, noční směna 18:00 – 6:00.

Nástupní mzda je u nás 26 000Kč hrubého (fixní složka mzdy) + 2 600 Kč (variabilní složka mzdy) + příplatky dle zákoníku práce (noční směny, přesčasové směny).

Hrubá mzda včetně všech příplatků a benefitů se při nástupu pohybuje kolem 33 000 Kč měsíčně, po zkušební době a úvodním zapracování můžete mít mzdu 35 000 Kč měsíčně a po úplném zapracování až 38 000 Kč měsíčně.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena