Obchodně technický zástupce (strojírenství) pro jižní Čechy

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme Obchodně technického zástupce pro společnost dodávající nástroje a nářadí v bezkonkurenční kvalitě a dodávající komplexní servis nejen pro strojírenský průmysl.

Popis pozice:

– Pravidelný kontakt se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí

- Obchodně - technické poradenství, vyřizování zákaznických požadavků (prodej, servis)

- Zajištění pravidelného svozu nástrojů pro servis od zákazníků

- Aktivní práce s moderními IT nástroji (E-SHOP, emailový marketing)

- Pravidelné reporty

Profil kandidáta:

- Velmi dobré předešlé obchodní zkušenosti a vyjednávací schopnosti

- Schopnost naslouchat požadavkům zákazníků

- Technické myšlení

- Časová flexibilita

- Spolehlivost

- Ochota se učit a zdokonalovat

Nabízíme:

- Zázemí rodinné firmy pohybující se na trhu téměř 30 let

- Lidský přístup, díky kterému je firma spolehlivým partnerem pro české i zahraniční společnosti

- Práci s produkty špičkové kvality a technologie

- Portfolio již aktivních zákazníků v regionu

- Administrativní, technickou i obchodní podporu

- Fixní plat 20 000 - 25 000 Kč plus provize z prodeje

- Služební automobil (možnost i k soukromým účelům)

- Možnost organizovat si svou práci podle sebe

- 20 dní dovolené

- Slevy na nástroje a nářadí pro vlastní potřeby