SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ|až 70 000 Kč

Hořovice
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Vyznáte se v technologiích? Domluvíte se anglicky? Chcete být součástí zajímavých projektů, učit se nové věci, ale zároveň i předat své vědomosti a zkušenosti kolegům? Potom pro Vás mám nabídku SPECIALISTY KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ.

Jako SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ budete mítna starost:

  • Zavádění kamerových kontrol
  • Posílení autonomie výrobních procesů
  • Školení kolegů o funkčnosti kamerových systémů
  • Zvýšení efektivity a kvality výroby
  • Komunikaci s centrálním týmem a ostatními závody

POŽADAVKY:

  • 2 roky zkušeností minimálně s kamerovými systémy (Keyence, Omron, Cognex, Sick)
  • VŠ/SŠ technického směru
  • Angličtina na pokročilé úrovni (zahraniční projekty)
  • Schopnost prezentovat a předávat své zkušenosti dál
  • Dřívější zkušenost s robotikou vítána

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Stravování na pracovišti/Stravenky
  • Příjemné prostředí a dobrý kolektiv

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Petr Sinkule | Petr Sinkule | Rokycany Rokycany
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
O2 Czech Republic a.s. | O2 Czech Republic a.s. | Praha Praha
  • 60 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
CLEAN Service CZ,spol. s r.o. | CLEAN Service CZ,spol. s r.o. | Žižkov, Praha Žižkov, Praha
  • 12 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 26. srpna
Navarana Group s.r.o. | Navarana Group s.r.o. | Praha Praha
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 25. srpna
LITE Plzeň o.p.s. | LITE Plzeň o.p.s. | Vnitřní Město, Plzeň Vnitřní Město, Plzeň
  • 25 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
Národní divadlo | Národní divadlo | Praha Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 25. srpna
JISTU recruitment s.r.o. | JISTU recruitment s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
TE Connectivity Czech s.r.o. | TE Connectivity Czech s.r.o. | Kuřim Kuřim
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. září
STROZA s.r.o. | STROZA s.r.o. | Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. srpna
Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. | Pekařství a cukrářství Sázava… | Pardubice Pardubice
  • 21 000 – 22 998 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. září
ERILENS s.r.o. | ERILENS s.r.o. | Bubeneč, Praha Bubeneč, Praha
  • 130 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. září
Noowok, s.r.o. | Noowok, s.r.o. | Praha Praha
  • 40 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. září
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o. | AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o. | Brno Brno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. září
UNIKOV Steel spol. s r.o. | UNIKOV Steel spol. s r.o. | Bzenec Bzenec
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. září
Extra Online Media s.r.o. | Extra Online Media s.r.o. | Krč, Praha Krč, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. září

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ARAMARK, s.r.o., CARAVAN METROPOL, spol. s r.o., Petr Sinkule, SkillZone s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., Barrandov Studio a.s., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Truhlářství BJB, s.r.o., PSko s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., McDonald's ČR spol. s r.o., Apartsee s.r.o., 2MM s.r.o., FAnn Retail, a.s., Special Security Service s.r.o., 3D Solutions, s.r.o., AUTO STYL a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., FLORA 24 s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., INEXAD s.r.o., DPP Living s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., 6S ENTERTAINMENT CZ s. r. o., Centrum sociálních služeb Praha 2, Grafton Recruitment s.r.o., Drafted.gg s.r.o., Česká pošta, s.p., Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500, RAMBROK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., JOBSTART s.r.o., PRO SECURITY SE, ČaU - čistota a úklid, s.r.o., Správa služeb Ministerstva průmyslu a obchodu, EUROPA Union Service a.s., Hornomlýnská, o.p.s., Novitim s.r.o., Navarana Group s.r.o., Starbucks, LEPŠÍ PRÁCE a.s., Marek Jirásek, Michaela Sehnal Zavadilová, LITE Plzeň o.p.s., Národní divadlo, Boží Úklid s.r.o., SWORP a.s., JISTU recruitment s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Pro-Ark, s.r.o., Tower Gastro s.r.o., DOFEK COMPANY s.r.o., Miloslav Schejbal, Amore fuori s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obuvník / Obuvnice, Oděvní specialista / specialistka, Truhlář / Truhlářka, Uklízeč / Uklízečka, Chůva dětí, Instruktor / Instruktorka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Mechanik / Mechanička, Obsluha zařízení, Pracovník / pracovnice ve službách, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Pedagogický asistent / asistentka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Vzdělávací specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Vrátný / Vrátná, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pečovatel / pečovatelka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Strašnice, Praha, Třebonice, Praha, Rokycany, Praha, Hlubočepy, Praha, Hořovice, Karlín, Praha, Staré Město, Praha, Nové Město, Praha, Plzeň, Kladno, Smíchov, Praha, Stodůlky, Praha, Roztoky, okres Praha-západ, Žižkov, Praha, Braník, Praha, Králův Dvůr, Beroun, Chodov, Praha, Vršovice, Praha, Krč, Praha, Liteň, Stochov, Ruzyně, Praha, Příbram, Vinohrady, Praha, Rudná, okres Praha-západ, Vnitřní Město, Plzeň, Holešovice, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT