Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Seřizovač Senior (Od 40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 46.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Do malého týmů hledáme seřizovače, který je ochotný pracovat na 3 směny. Hledáš práci, kde budeš oceněný za svůj výkon? ANO?

Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni:
SEŘIZOVAČ SENIOR (OD 40.000 KČ)

Náplň práce:

* Seřizování a údržba strojů
* Výroba a kontrola
* Čtení v technické dokumentaci
* Práce v týmu

Co od Vás očekáváme:

* Min. vyučení technického směru
* Zájem o techniku
* Ochota pracovat na 3 směny - bez víkendů!
* Znalost čtení technické dokumentace
* Předešlá zkušenost

Co Vám můžeme nabídnout:

* KARIERNÍ POSTUP
* 25 dní dovolené
* Stravenkový paušál
* Pestré odměny
* Bonusy
* Možnost rozvoje profesních znalostí a dovedností v oboru
* Navyšování mzdy
* Směny bez víkendů!
* Práce v přátelském a dynamickém kolektivu
* Práce je vhodná pro muže i ženy

* Místo výkonu: Olomouc

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Olomouc
  • TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
  • Praha
  • ASPIRA Recruitment s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Vysočany, Praha
  • Rehabilitace AXON KV s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport

Möbelix, AC Jobs, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Flowserve Czech Republic, s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

bonus bonusy Bor den dokumentace hledám Lom místo možnost mzdy náplň práce odměny Olomouc paušál postup práce rozvoj směny společnost stabilní stravenkový paušál technik vhodná víkend výkon výroba znalost dokument dovednost dovolené kolektiv kontrola kov náplň obor PR profesní přátelské stroj technické tým údržba vyučení zájem zkušenost