Práce: Asistent/ka se znalostí NJ

lokalita: České Budějovice zadavatel: winjobs s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

ASISTENT/KA SE ZNALOSTÍ NJ
České Budějovice
Mzda 15 000Kč – 20 000Kč/měsíc

Pro rakouskou firmu se sídlem v Českých Budějovicích hledáme 1 uchazeče/ku na pozici ASISTENT/KA se znalostní NJ.

Náplň práce:

  • zpracování podkladů a vyřizování korespondence v ČJ/NJ
  • administrativní činnost a podpora vedení
  • kontakt s dodavateli a odběrateli
  • další související kancelářská činnost

Nabízíme:

  • samostatnou práci a zázemí rakouské firmy
  • finanční ohodnocení odpovídající praxi a znalostem kandidátky
  • firemní benefity
  • dlouhodobý pracovní poměr
  • každodenní využití NJ

Požadujeme:

  • znalost práce s MS Office
  • aktivní znalost NJ
  • samostatnost a přizpůsobivost
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: České Budějovice

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 – 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.