Práce: Referent technické přípravy výroby

lokalita: České Budějovice zadavatel: Job and Travel s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • příprava technické části nabídek na dodávky zapouzdřených vodičů pro zahraniční zákazníky
  • elektrotechnické výpočty

Požadujeme

  • ÚSO/VŠ v oboru elektrotechnika
  • komunikativní AJ
  • ŘP sk. B
  • znalost práce na PC
  • znalost řešení výpočetních úloh v programu Ansys, Mathcad výhodou

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání u dlouhodobě prosperující firmy
  • smluvní mzdu, měsíční a roční odměny
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • a další

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.