Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč Co2, Ubytování Zdarma, Mzda 38.000 - 50.000 Kč/Měs

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme SVÁŘEČE CO2, který bude svařovat na pohyblivých svařovacích linkách díly do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové) včetně koupelny a WC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou svárů, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

Pokud nemáš platné svářečské oprávnění, je možnost jej obnovit. V případě, že umíš svařovat, ale nemáš oprávnění – možnost zajištění.

NÁSTUP NEJLÉPE IHNED !!!

Profil kandidáta:

- 100% docházka

Nabízíme:

Průměrná měsíční mzda od 38.000 – 50.000 Kč/měs

– příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 20% z průměru
– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Postoloprty
  • Lukáš Láznička
Zveřejněno: 23. července

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Pavlis s.r.o., SH Job Partners s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Swisspearl Česká republika a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., Policejní prezidium České republiky, Markmont, s.r.o., Skanska a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia Plzeň, AC Jobs, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., NEREZ ŠKORPA s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Petr Malík, Lagardere Travel Retail, a.s., TOP HOTELS GROUP a.s., MCE - elektroinstalace s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Zrno zrnko s.r.o., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Verold Benešov, spol. s r.o., CEBYT, a.s., VLNIKA s.r.o., Vladimír Švejnoha, Coweo Technologies s.r.o., Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Rilancio s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., CigDus s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 5 - Zbraslav, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 2 - Vinohrady, Praha 1 - Staré Město, Jílové u Prahy, Rudná, okres Praha-západ, Ptice, Mýto, Chýně, Červený Újezd, okres Praha-západ, Kamenice, okres Praha-východ, Vestec, okres Praha-západ, Unhošť, Hostivice, Bystřice, okres Benešov, Modletice, Dobrovíz, Benešov, Mirošov, okres Rokycany

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

AJ auto bonus bonusy Dobříš docházka hledám IT kandidát kurz kurzy měsíční mzda možnost mzda náplň práce penzijní připojištění pitný režim plat pojištění pozice práce prostředí průměrná příplatek připojištění příspěvek režim směny stravenky stravování školení ubytování vzdělávací kurzy zaměstnání zdarma areál bezpečné dar díl dovolené firemní kov lokalita měsíční motivační náplň oprávnění penzijní pitný PR profi případ rok stroj vzdělávací kurz zájem závod