PRÁCE V ZAHRANIČÍ: montér kovových konstrukcí

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Chrudim
Firma HF Industriemontagen s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 50.000 – 80.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro práci v zahraničí hledáme vhodné kandidáty na pozici: MONTÉR KOVOVÝCH KONSTRUKCÍ

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: dle zakázek v zemích EU (Německo, Francie, Anglie, Nizozemí, Španělsko, a další) ale i USA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • montáž venkovních hal, výrobních linek, válečkových tratí a posuvných dopravníků dle zakázek

POŽADUJEME:

  • zručnost, samostatnost
  • ochotu učit se a časovou flexibilitu (práce v turnusech)
  • minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem (nemusí být vyučení v oboru)
  • znalost cizího jazyka výhodou – německý jazyk, anglický jazyk na komunikativní úrovni!

NABÍZÍME:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • výborné platové podmínky (60.000 – 80.000Kč)
  • plně hrazené ubytování, diety a cestovné