Skladník - Manipulant s VZV(půlroční odměny 50% zákl.platu

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Havířov
Firma KOMFORT agentura práce s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 26.000 Kč
Kontakt Marcela Kubicová, zobrazit tel. číslo

O nás

Informace o pracovním místě
Na tuto pracovní pozici hledáme ženy i muže. Průkaz VZV zajišťujeme, ale musíte mít zkušenosti v praxi. Nabízíme stálou práci do skladu stabilní mezinárodní společnosti HMCZ.

Náplň práce:

Vaší prací bude:

  • nakládání a vykládání kamionů
  • práce na skladě ( manipulace s boxy a bednami)
  • možnost vyhotovení průkazu VZV

V případě spokojenosti nabízíme také možnost profesního růstu.

Požadujeme

  • lékařskou prohlídku, kterou zajišťujeme přes našeho závodního lékaře
  • akceptování 3 směnného provozu
  • spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hradíme v plné výši stravenky v hodnotě 90,– Kč
  • vstřícné jednání
  • možnost profesionálního růstu
  • možnost přesčasů a práce
  • příplatky za noční směnu 10%, víkend 35%, svátky 100%
  • výkostní bonus 500,–Kč
  • docházkový bonus 800,–Kč

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát