Práce: Operátor výroby Fulnek

lokalita: Fulnek zadavatel: REAL JOB s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme vhodné uchazeče na pozici : Obsluha lisu do nepřetržitého provozu.

Náplň práce :

  • zakládání materiálu
  • obsluha lisů
  • kontrola kvality vyráběných dílů, ukládání do manipulační jednotky

Požadujeme :

  • manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědonost

Nabízíme :

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • základní mzdu 14 600Kč + stimulační 1460Kč
  • 25 dní dovolené
  • příplatky : za nepřetržitý provoz 1500Kč, další příplatky dle zákoníku práce, 25% za přesčas, 5kč/hod za odpolední
  • firemní stravování – cena 30Kč za oběd, výběr ze 7 menu
  • nástup je možný ihned nebo dle dohody
  • odměny za docházku

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Fulnek

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 30. 11. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

od 20.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.