Práce: Sales engineer Milking & Dairy Farming

lokalita: Zlín zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme obchodníka, který má selský rozum, netrvá na tom, že musí chodit celý den v obleku, ale zároveň ví, že někdy to bez kravaty opravdu nejde.
Prodejce bude odpovědný za produktové portfolio v oblasti techniky určené k dojení. Našim cílem je najít obchodníka, který převezme stávající klienty na B2B a B2C trhu. Nehledáme člověka, který se bude „honit“ za novými zákazníky, ale zároveň se novým příležitostem nebude zcela vyhýbat.
Mimo samotného prodeje se budete zabývat poskytováním after sales služeb a poradenství, přípravou cenových nabídek, analýz trhu, zastupováním společnosti na veletrzích a výstavách apod. Rovněž budete společně s dealery připravovat prodejní strategie, které pomohou k rozvoji obchodu a propagaci Vašeho produktového portfolia.
V rámci své práce se budete setkávat zejména s dealery, kteří zajišťují převážnou část prodejů na českém trhu. Návštěvy farem však k této pozici neodmyslitelně patří, takže zkušenosti s jednáním s koncovým zákazníkem na „farm“ trhu jsou velmi vítány.

POŽADAVKY:
Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou) a také pokročilou znalost anglického jazyka. Angličtina je jednak firemním jazykem, ale také jsou v rámci práce příležitostně cesty po Evropě za zákazníky či do mateřské společnosti v Německu.
Vzhledem k tomu, že produkt, který budete prodávat – technologie pro dojení, a také samotní zákazníci jsou specifičtí, tak požadujeme rovněž praxi v prodeji na tomto trhu.
Aby jste si užili komfort firemního automobilu, je zapotřebí i řidičský průkaz sk. B.
Obchodní duch, samostatnost a svědomitost je vyžadována na 100% úrovni.

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené
  • roční cílový bonus až d výše dvou platů
  • částečný home office
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobil, notebook
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Zlín

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist